Skocz do zawartości
renata94

Po aktualizacji oprogramowania telefon nie wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

pacjent to Honor 8X (4 GB RAM+64GB ROM) kupiony przez Allegro, chińska dystryubcja. Dziewczyna zaczęła się skarżyć, że jej zaczyna świrować, nie pokazuje powiadomień, znika jej dana akcja itp. i zauważyła, że nie ma żadnych aktualizacji, poszperałem w internecie i zauważyłem, że dla tego telefonu jest już oficjalnie Android 9, kiedy na jej telefonie śmigał cały czas Android 8. Wchodząc w ustawienia software cały czas pokazywał, że oprogramowanie jest aktualne. Szperałem, grzebałem i nagle wyskoczył komunikat, że mogę się cofnąć w oprogramowaniu, ale w skrypcie pisał już Andorid wersja 9, zgodziłem się i po aktualizacji już telefon nie odpala się do systemu. Wyskakuje błąd, że system jest błędny i mogę zrobić recovery, albo hard reset. Próbując robić recovery staje w połowie i jest błąd, robiąc hard reset nic się nie zmienia. Podpiąłem pod HI Suite i tam też w trakcie recorvery wyskakuje komunikat, że zostaje tylko serwis.
    Co mogę zrobić ? Telefon już do złomowania czy ręcznie spróbować wgrać system ? Dlaczego w ogóle ten telefon się nie chciał aktualizować ? I dlaczego jak już zaktualizowałem to zgon ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi