Skocz do zawartości
Potomek93

zamknięty "Aplikacja nie została zainstalowana" Błąd w jednej linijce kodu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, 

Apka to IP Webcam. Aplikacja posiada funkcję maskującą, która po wyjściu do głównego ekranu zamienia się w okienko google z możliwością przeglądu internetu. Jest jedna wada, u góry nadal widnieje logo Ip Webcam z pełną nazwą.

Do zmiany wykorzystałem APK Editor Studio ( wszystkie wersje APK Editor wywalały błędy pdf i tool Error ) ale, gdy tylko przerzucam apkę z dysku google na telefon i instaluję to na samym końcu wywala błąd " Aplikacja nie została zainstalowana". Przez kabel niestety się nie da, ponieważ posiadam typu C prawdopodobnie tylko ładujący.

Próbowałem również zmiany poprzez różne apki na telefon. Udało się, ale zmieniają jedynie logo i nazwę z ekranu głównego na telefonie. Na podglądzie okienek aplikacji wszystko widać po staremu, więc wróciłem do APK Edytor Studio.

Znalazłem pomocną aplikację o nazwie " My APK " która pokazała na czym polega mój błąd w kodzie ( przesyłam zdjęcie )Kod lewej strony[email protected]  Z prawej strony pełny kod błędu: [email protected] fd4023ca [email protected]

Nie mam pojęcia czy zmiana danego kodu pomoże, ale warto spróbować. Zaznaczam, że nie wiem jakim programem go zmienić. Moje pomysły na chwilę obecną już się wyczerpały. Proszę o pomoc, ponieważ bardzo mi na tym zależy.

Dlaczego tak bardzo mi na tym zależy? 

Od pewnego czasu wraz z mamą podejrzewamy ojca o zdradę. Skąd to wiem? Sprawdziłem w googlach lokalizację na telefonie, gdzie jeździł przed i po pracy. Niestety nie pomyślałem z szoku, aby zrobić ss. Po 2 dniach ( bo wcześniej pilnował) historia lokalizacji była już pusta, więc utwierdziliśmy się, że ma coś na sumieniu, ale sam tego nie usuną, ponieważ jest na etapie raczkującym w obsłudze tel. Prawdopodobnie pomaga mu kolega z pracy. Oczywiście twierdzi, że jest czysty i jeździ od pracy do domu i na odwrót. Ojciec oczekuje również przeprosin ze strony mamy za oczernianie, ale tego nie zrobiła. To się może ciągnęło od kilku lat. Powiedział, że nawet jakby coś było to i tak go nie złapie, bo jest cwańszy. Chcę to zakończyć, ponieważ widzę jak to wyniszcza psychicznie mamę.  Również są przypuszczenia, że telefon, który zostawia w kuchni nagrywa rozmowy, lub sprawdza każdy ruch w telefonie mamy. Kto się na tym zna wie, że to jest możliwe. 

Błąd w kodzie.png

Edytowane przez Potomek93

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest niezgodność podpisów pomiędzy zainstalowaną aplikacją a jej nową wersją. Musisz najpierw odinstalować starą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nic niestety nie dało 😕 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, co nazwałeś "błędem" raczej nim nie jest, to po prostu różnica certyfikatów pomiędzy aplikacjami (APK Editor Studio podpisał apkę na nowo). Być może podczas modyfikacji coś zepsułeś i to powoduje błąd instalacji. Najwygodniej byłoby zainstalować komendą adb przez kabel, bo można wtedy przeczytać, jaki błąd wystąpił.

Co dokładnie zmieniałeś? Tylko AndroidManifest.xml czy coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Instalowanie oprogramowania szpiegowskiego na kogoś telefonie jest nielegalne i że temat zostanie przeniesiony do kosza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x