Skocz do zawartości
Marek Ryszard Mattencloit

zamknięty Słynne 5G w Plusie

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem do Plusa w sprawie zamówienia ewentualnie internetu mobilnego 5G z możliwością testowania na 15 dni. Jest jak zwykle na opak. Umowę podpisujesz umowę na 24 miesiące z prawem do zwrotu. Ha ha. A i urządzenie do 5 G kosztuje 4 tys złotych. Słownie Czterytysiace zł. Kiedy na Alliexpres widziałem za 300 zł. I dziwić się że oni tak się bogacą

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aliexpress to raczej niezbyt dobry przykład gdyż nie wiadomo czy jest to sprzęt oryginalny ale w sklepach ten router kosztuje 2100 zł.

Warto także dodać, że jest zapis, że z 5G bezpłatnie można korzystać do 11.08.2020, a po tym terminie albo w ogóle nie będziesz mieć dostępu albo trzeba będzie płacić jak za zboże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moje zdanie ale te wszystkie firmy które weszły na nasz rynek to takie same firmy jak te w Chinach które nie robią ekspansji na Europe. Często sprzedają więcej swoich produktów niż znany u nas Huawei itp. Po prostu ich nie znamy. Oczywiście są też i śmieci techniczne. Ale to trzeba poszukać, po czytać, podpytać znajomych co studiują w Chinach i mieć trochę szczęścia. Oryginalny przejsciówka USB 3.1 do jack kosztuje z przesyłką 8 zł a w sklepie samsunga w galerii 40-50. I działa. Tylko czekanie.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marek Ryszard Mattencloit

Twój temat "Słynne 5G w Plusie"  narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak reakcji na ramkę...

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x