Skocz do zawartości
SzyH

Podstawka na biurko

Rekomendowane odpowiedzi

Kronos

Dzisiaj po około 3 tygodniach dostałem z Hongkongu, kupioną na Ebay stację dokującą z dodatkową oryginalną baterią. Koszt całkowity zakupu to 113 zł.

Polecam, w Polsce jest drożyzna jak byk.

Link http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320522742556&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba trzeba bedzie zalozyc sobie konto paypal....

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta bateria jest oryginalna htc? Ja też zamówiłem taki zestaw z tydzień temu - też z HK ale od innego sprzedawcy. 18,99 $ + przesyłka 10,99 - wyszło mi 101 zł po tamtym kursie. Na allegro te same zestawy 149 zł. Jakby się skrzyknąć i zrobić większe zamówienie to wyjdzie z 70-80 zł za komplet. Nie ma to jak polskie "zdzierstwo". No nic - ja czekam na mój zestawik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kronos

Bateria jest Oryginalna !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info. Oficjalna cena baterii HTC to 40 EUR Link Widać nie opłaca im się sprzedawać on-line :) więc dali cenę zaporową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich,

jestem posiadaczem :

http://allegro.pl/item1054896117_lad...tc_desire.html

ale mam pytanie do innych ludzi którzy ja podłączyli:

Windows po usb ładowarki bez wsadzonego telefonu pokazuje mi ze uzadzenie usb jest nierozpoznane i je włącza i wyłącza co jest irytujące (po zamontowaniu telefonu jest juz oka.. ) tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj dotarła do mnie ta podstawka. Też co jakiś czas pojawia się komunikat o nierozpoznanym urządzeniu USB (jeśli telefon nie jest podłączony) lub zrywa połączenie (jeśli telefon "siedzi" w podstawce i np. włączony jest tryb karty SD).

Niestety kilka minusów tego zestawu:

- zawsze ładuje się w trybie USB charging - - niezależnie czy podpięta jest sama ładowarka AC czy przez kabel USB

- dodatkowa bateria prawdopodobnie nie jest oryginalna - ma te same oznaczenia na spodzie (w tym part number), inny napis na wierzchu (HTC INNOVATION zamiast HTC). Poza tym po załadowaniu dość szybko się rozładowuje (ok 50% w 2h przy niewielkim użytkowaniu). Może będzie lepiej po jej uformowaniu.

- u mnie z jakiegoś powodu nie ładuje w ogóle baterii osobno (tylko przez telefon). Po podpięciu kabla AC dioda zmienia kolor na czerwony na ułamek sekundy i ponownie zmienia się na kolor zielony.

- zdarzają się przerwy w połączeniu z komputerem

Edytowane przez jimmyD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj po około 3 tygodniach dostałem z Hongkongu, kupioną na Ebay stację dokującą z dodatkową oryginalną baterią. Koszt całkowity zakupu to 113 zł.

Polecam, w Polsce jest drożyzna jak byk.

Czy możesz napisać jak CI się ona sprawuje? Mam spore obawy co do żywotności gniazdka w HTC przy takiej konstrukcji podstawki. Gdyby z tyłu była jakaś podpórka to OK, a tutaj "wszystkie siły" bierze na siebie wtyk i gniazdo w telefonie....

Jak działa ta "oryginalna bateria" bo zdania na forum widziałem różne.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem takie cudo z Hongkongu

DealExtreme: $12.40 USB + AC Charger/Adapters for HTC DESIRE G7 (EU Plug/100~240V)

za 12,80$ + free shipping

Wygląda dosyć stabilnie (nie trzyma całego telefonu na wtyku USB), oraz ma 2 wejścia (ładowanie + USB data), zobaczymy jak będzie się sprawować jako dock w pracy dla telefonu :D

PS. na alledrogo robią was w bambusa - sprowadzają takie same podstawki z chin i sprzedają z 50% marżą.

PS2. Baterie którymi handlują na alledrogo do desire i na które narzekacie również są w dealextreme - cena 9$ (plus oczywiście darmowa przesyłka do polski) :D:D:D

PS3. Na delaextreme zamawiałem już wiele rzeczy i nigdy nie miałem problemów z dostawą (około 10 paczek w przeciągu roku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda dosyć stabilnie (nie trzyma całego telefonu na wtyku USB), oraz ma 2 wejścia (ładowanie + USB data), zobaczymy jak będzie się sprawować jako dock w pracy dla telefonu

A skąd wniosek, że nie trzyma się na samym wtyku???

Ja mam tę:

DealExtreme: $19.70 USB/AC Battery Dual Charging Dock Cradle with Sync for HTC G7/Desire

Porównywałem zdjęcia i wychodzi mi, że to taka sama konstrukcja (czyli telefon nie jest w żaden sposób podparty tylko nasadzony na wtyk do USB).

Jak przyjedzie ta podstawka to napisz proszę jak to jet naprawdę.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi