Skocz do zawartości
SzyH

Podstawka na biurko

Rekomendowane odpowiedzi

lem

Kupując w DX przez paypal jaki mieliście kurs dolara? bo paypal dodaje coś od siebie. Planuje kupić podstawkę i mają fajny uchwyt do auta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kupując w DX przez paypal jaki mieliście kurs dolara? bo paypal dodaje coś od siebie. Planuje kupić podstawkę i mają fajny uchwyt do auta.

Tak paypal sobie też zarabia na prowizji doliczanej di kursu (jak każdy kantor) ;)

Dodatkowo zawsze przed transakcją pokazują po jakim kursie przeliczyli.

Właśnie kupiłem inny montaż:

https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37770

Wole mieć telefon niżej bo przy powieszeniu na szybie nic nie widać...

przelicznik z paypala to: 3,1457

Przelicznik z NBP: 3.0618

Edytowane przez GChmurka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mini recenzja:

Posiadam cos takiego:

Stacja dokująca + Ładowarka HTC DESIRE (1123293281) - Aukcje internetowe Allegro

Telefon wkłada sie bardzo łatwo (nie ma problemu z konstrukcja podstawki i trafieniem w port. Nie ma tez obaw o uszkodzenie czegokolwiek.

Metody podłączenia :

- Do komputera wtedy mamy mozliowsc jak na kablu usb (czyli ladowanie / transfer danych)

- do zasilania tu tylko ladowanie

Gratis komplet kabli i brak dodatkowej baterii.

Jak to się sprawuje ?

Na początku były problemy z nieznanym urządzeniem / niesprawnym urządzeniem USB ( co ciekawe ze zjawisko występowało jak telefon był odłączony). Zjawisko uspokoiło się samo po czasie.

Podstawka jest użyteczna.. wracając do domu wpinam telefon, który się ładuje. W razie potrzeby przełączam na transfer danych. Zaleta to 1 stale miejsce gdzie jest telefon (nie muszę go szukać). Dodatkowo nie muszę szukać kabla który nieużywany notorycznie się gubił gdzieś w bałaganie lub plątał. telefon dzięki przyzwyczajaniu wkładania go do podstawki jest zawsze naładowany . Cały czas tez widać czy ktoś dzwonił czy nie (telefon jest w pionie / lekki skos), nie możliwość przypadkowego zalania herbata rozlana na biurku.

W sumie to polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzisiaj po około 3 tygodniach dostałem z Hongkongu, kupioną na Ebay stację dokującą z dodatkową oryginalną baterią. Koszt całkowity zakupu to 113 zł.

Polecam, w Polsce jest drożyzna jak byk.

Link http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320522742556&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Dzięi tobie Kronos dziś właśnie kupiłem ten zestawik ! Jeśli tak jak mówisz bateria jest orginalan to super cena ;)

ps. STANIAŁO :) teraz tylko 24,99 $ !!

eh.. teraz tylko czekanie około 2-3 tygodni ;) ale dam znać jak dojdzie :)

link do aukcji

Stacja dokująca z baterią w zestawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli tak jak mówisz bateria jest orginalan to super cena ;)

Bateria jest tak oryginalna jak ja jestem Święty Mikołaj. Wiem bo mam, trzyma jakieś 30% krócej niż oryginał.

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to i tak nadal atrakcyjna cena jak za taką podstawkę ;) na alledrogo najtaniej coś koło 119 pln bez baterii (jaka by nie była ale zawsze jest... )

I powiedz mi że nie jest orginalna ;) przecierz wyraźnie napisane "MADE IN CHINA" :P

edit:

No dobra dziś dostałem newsa od ebay że moja przesyłka z podstawką + bateria jest już w firmie przewozowej http://en.4px.cc/ ;) teraz tylko czekać aż pokona te parę tysięcy kilometrów :)

Edytowane przez djmarynarz
    dodanie informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asd321

a ja mam pytania dla posiadaczy następujących podstawek:

1) Fonmedia z EURO RTV AGD - jest w promocji za 79zł - wygląda średnio, ale może jest dobra,\

2) i z allegoro za 59zł - wygląda bardzo fajnie.

Zależy mi głównie na tym, aby nie wyłamać / uszkodzić gniazda... no i samego telefonu.

Macie może jakieś doświadczenia z tym sprzętem?

Pozdrawiam asd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie w tej sekundzie przyszedł listonosz i przyniósł mi paczuszkę z podstawką :) Coś szybko z Chin przyjechało :)

Biorę się za rozpakowanie :)

No i piersze spostrzeżenia :

Z miłych akcentów, GRATIS przejściówka do zailacza na Europejski rynek.

Akumulator który jest w zestawie na 100 % nie jest ORGIALNY :) ale jest... (przyjechał rozładowany, nawet tel. się nie odpalił :( ).

Wcięcie w podstawce jest większe niż sam telefon więc mamy jakieś 0,5 cm luzu łącznie po obu stronach.

Hm... jestem zadowolny :) za tą kasę stacja+akumulator... to się naprawdę opłaca :)

No i bardzo szybka przesyłka, 8 zamówione i dziś 16 odebrane więc 8 dni... nie wiem czemu niektórzy czekali 3 tygodnie ?

Edytowane przez djmarynarz
    dodanie opisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a ja mam pytania dla posiadaczy następujących podstawek:

1) Fonmedia z EURO RTV AGD - jest w promocji za 79zł - wygląda średnio, ale może jest dobra,\

2) i z allegoro za 59zł - wygląda bardzo fajnie.

Zależy mi głównie na tym, aby nie wyłamać / uszkodzić gniazda... no i samego telefonu.

Macie może jakieś doświadczenia z tym sprzętem?

Pozdrawiam asd

Co do tej drugiej podstawki - zamówiłeś ją może? Również nad nią się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asd321

Właśnie jej nie zamówiłem.... Trochę czasu brak i innych opinii....

Jak kupisz podziel się doświadczeniami

;)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi