Skocz do zawartości
SzyH

Podstawka na biurko

Rekomendowane odpowiedzi

S4IK0

Ten polyskujacy plastik wewnatrz jest "miekki" w dotyku. Nie ma zadnych sladow uzytkowania ladowarki na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

img77171.jpg

Więcej zdjęć TUTAJ

Ja kupiłem taką, na ebay'u za 24 dolce z przesyłką, która przyleciała do mnie z Hong Kongu.

Zamawiałem 12 października, na poczcie była już 19 października.

W komplecie podstawka, kabel, ładowarka.

Sama podstawka jest solidnie wykonana, ładowarka natomiast nie bardzo budzi zaufanie.

Desire w podstawce siedzi zatknięty na wtyku mini usb. Niestety desire opiera się o ściankę podstawki i trzeba uważać, by nie odgiąć go "do siebie".

Ogólnie bardzo ładna i estetycznie wykonana podstawka, chyba najładniejsza i najbardziej praktyczna z dostępnych na rynku.

Polecam.

//KD: najmocniej przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać :D: +1 za myszaka :D

- thx, myszę kupiłem w Ikei, polecam :)

Edytowane przez daszek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta

Bordsdocka HTC Desire

to dla tych co sie boją że tel im sie porysuje od stacji :P tutaj nie ma tego problemu

1kr to +/- 43gr

Edytowane przez Masta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem takie coś: https://www.dealextreme.com/details.dx/sku.40145 . Ogólnie odradzam :( Telefon trzyma się jedynie na gnieździe usb. Ta 'ramka' jest 'z zapasem' :| Co najgorsze, czasem zdarza się, że telefon ciągle się rozłącza i podłącza i trzeba wyjąć, włożyć ponownie i wtedy działa. Dodatkowo chociaż jest dodatkowo zasilacz do tego, to ładuje TRAGICZNIE... serio :) 1% na godzinę albo coś w tej okolicy :D

Edit

OK. Co do ładowania to wychodzi na to, że tak słabo ładuje jedynie na profilu 'przesył danych'. Na 'samo ładowanie' jest ok. Trochę to dziwne. Co do rozłączania się i włączania to już się to nie pojawia. Dyskomfortowe jest jednak to, że tel trzyma się jedynie na gnieździe usb... dość chwiejne.

Edytowane przez pawelkg
    Dodatkowe refleksje o podstawce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asd321

Mam pytanie chyba laika, posiadam podstawkę na biurko właśnie z funkcją ładowania, ale czy taka forma korzystania z komórki NIE NISZCZY BATERII, nie skraca jej żywotności?

wygląda to tak, ładuję w domu na kabelku zazwyczaj całą noc, idę do pracy, w pracy wstawiam w podstawkę i ciągle mam 100%, pop pracy cośtam zazwyczaj robię, wieczorem trochę intensywniej korzystam z urządzenia, i na koniec podłączam pod ładowarkę. Zazwyczaj nie schodzi poniżej 50% - i tu pojawia się moje pytanie, czy to nie masakruje baterii???

Dziękuję za odpowiedzi

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi