Skocz do zawartości
Culfon

Jak zrobić aplikację do wyświetlania obrazu?

Rekomendowane odpowiedzi

Culfon
    Napisano (edytowane)

Witam! Jestem tu nowy uczyłem się wcześniej front endu przy tworzeniu stron www postanowiłem poszerzyć zakres wiedzy o tworzenie aplikacji na telefon i tutaj mam problem, muszę jak najszybciej zrobić aplikacje na androida wyświetlająca jeden obraz na cały ekran telefonu stworzony w Photoshopie gdzie mogę znaleźć poradnik do tego? Szukałem na anglojęzycznych poradnikach, ale nie mogę znaleźć czegoś takiego jest to podobne do aplikacji które są obecne z tapetami tylko to ma po włączeniu się wyświetlać tylko jeden obraz, czy mają Państwo gdzieś poradnik jak coś takiego zrobić? Czy może ktoś mógłby kodem poratować żebyam mógł jak najszybciej taka aplikacje stworzyć bardzo proszę o pomoc. 

Edytowane przez mmaciejow
    poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@Culfon wstawiasz widget ImageView na cały ekran (aktwynośc/fragment) i ustawiasz to jako fullscreen. Praca 1 min :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Culfon
    53 minuty temu, mmaciejow napisał:

@Culfon wstawiasz widget ImageView na cały ekran (aktwynośc/fragment) i ustawiasz to jako fullscreen. Praca 1 min :) 

A czy jest jakiś link do tutoriala? Jak powiedziałem dopiero zaczynam i na razie zajmuje się głównie teoria ale się tak potoczyło że muszę ta apke zrobić ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@Culfon

wpisz w google:

"imageview full screen android tutorial" i na pewno cos znajdziesz dla siebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi