Skocz do zawartości
cmlink-chinamobile

zamknięty Zamiana Oneplusa na Pixela 4 XL

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz Oneplusa 8 pro 12/256 ale oprogramowanie tego smartfona i fatalna ergonomia powodują, że używanie tego jest dla mnie uciążliwe. Czy ciągle jeszcze dzisiaj warto zamienić ten telefon na Pixela 4 czy już lepiej zmienić Oneplusa 8 pro na jakiś telefon z tego roku? Oneplusa na pewno wyrzucę i to nie tylko ze względu na oprogramowanie, bo te oprogramowanie kiedyś może nawet poprawią chociaż doprowadza mnie teraz do napadów złości ale bardziej straszne jest, że 8 pro ma szpiczaste krawędzie i boli mnie ręka jak mam go używać dłużej jak 30 sekund, a do tego krzywy ekran odbiera mi resztki radości używania tego telefonu. Zawsze się mówi, że Pixele to najlepsze smartfony z Androidem, a ten Pixel 4 nawet i XL cudownie leży w ręce. Czy ogólnie oceniając wszystko i przy sytuacji rynkowej tej co jest teraz to obecnie Pixela 4 xl można ciągle uznać za najlepszy smartfon na rynku poza oczywiście iPhonem 11 pro? Wiem, że iPhone 11 pro jest lepszy ale ja muszę mieć smartfona z systemem operacyjnym w pełnym tego słowa znaczeniu i chce chce używać ciągle tylko Androida na swoim telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1
    Napisano (edytowane)

@cmlink-chinamobile Pixel 4 XL na pewno nie jest najlepszy jak zresztą żaden nie jest. Wszystko zależy od preferencji. Dla mnie do tej pory najlepsza była seria Note z tym że zaznaczam iż była. 

Co masz na myśli mówiąc że używanie 1+ jest fatalne? Nie dla każdego ta sama wada jest wadą. Rozwiń bardziej co masz na myśli. Pytanie też czego oczekujesz bo za dużo nie napisałeś poza tym że masz dość oprogramowania 1+, źle leży w ręce, i nie odpowiada Ci zakrzywiony ekran.

Pixele to czysty android więc ogólnie bardziej ogołocony niż ten w 1+. 

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x