Skocz do zawartości
Krzysiexm

Co następnego po LG V30(+/-2000zl) z ekranem OLED, do internetu, muzyki, YT

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim zwracam sie z zapytaniem co wybrac na następcę LG v30. Szkoda mi go wymieniać bo dźwięk na słuchawkach jest super no ale nie jest w najlepszym stanie. Jest duzo nowości na rynku i nie chcial bym zchodzic nizej niz v30 tzn ekran oled,amoled itp. Telefon bedzie służył głównie do przeglądania neta, mediów społecznościowy, muzyki, youtube. Z gory odpada Huawei. Pozdro:)

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu, tytuł musi zawierać cenę, cechy pożądane lub innego rodzaju problem związany zakładanym tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja robiłem przymiarkę do v40 ale nie ma szałowych recenzji , dla lepszego aparatu kupiłem Huawei p30 pro , nie wiem czemu ty nie lubisz ? Sprzęt można wyrwać na alegro za 1600-1700 

pozamiata twoje wspomnienia o LG, no moze muzyka na słuchawkach ? ale zdjęcia , niestety lg super na dworze w domu przy świetle led, głupieje balans bieli każde zdjęcie jest bez kontrastu , wyrazu tak było u mnie , ziarno ,  jakieś wyblakłe- p30pro robi POGROM. lg NIE MA ŻADNYCH SZANS.

jedyna wada to te zakrzywione krawędzie , ale teraz są już zakrzywione szkła , okleiłem i jestem zadowolony. Jak kupisz z 8 GB RAMU szybkosć działania Cię wgniecie w fotel.

Ja miałem LG i dodatkowo Oneplusa 6 który wydawało mi sie był demonem szybkości, P30 go kasuje...

pozdr Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedys 2 Huawei i byl straszny problem z serwisem. Na Allegro nie ma żadnej oferty w tej cenie co podałeś chodzi mi o nowe telefon nie uzywany ani powystawowy itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehs

teraz w dobrej cenie jest realme x2 pro, ma jacka, ma głośniki stereo, ma oleda z odświeżaniem 90hz, możesz próbować szukać oneplusa jeszcze, ale poniżej 6t bym nie schodził (no i jacków nie będzie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

A jak z wsparciem dla realme? Nie ukrywam ze zalzy mi zeby byl min 2 lata a LG z aktualizacjami nie pozwalał. A co sądzicie np o Samsung A71 albo xiaomi mi note 10 lub 10 lite?

Edytowane przez Krzysiexm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehs
    Napisano (edytowane)

mniej więcej co miesiąc wypuszczają poprawki bezpieczeństwa, ostatnia aktualizacja póki co była z 27 kwietnia 2020

ani samsung, ani xiaomi (mi note ma tylko dobry aparat, proc jest na tyle słaby, że ze zdjęciami sobie radzi słabo)

Edytowane przez hehs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten realme nawet wydaje sie spoko. Oneplus 7 i wyżej nie mają jacka ale nie jest to dla mnie wymóg. Jakies inne propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehs
    Napisano (edytowane)

do 2k z mojej strony to tyle, nie polecę ci xiaomi, bo to co oni odwalają z aktualizacjami (czegokolwiek) to jest dramat, a reklamy to już w ogóle...

Edytowane przez hehs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

Poluj na OnePlusa 7T. Są często promocje i można go kupić za równe 2000zł (zainstaluj sobie aplikację Pepper, tam będziesz informowany na bieżąco - żadna reklama, tylko porada). Bez promocji kosztuje 500zł więcej, ale myślę, że i tak warto. Telefony OnePlusa to telefony na lata i każdy Ci to powie :) A do Twoich zastosowań będzie idealny. Chyba, że zależy Ci bardzo na 32-bitowym przetworniku, to LG V40, ale oprócz tego to krok w tył względem OnePlusa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 2 tyś proponuję Samsunga S10 - ma jacka, dobry aparat, nakładkę, wsparcie, świetny ekran amoled, S10+ byłby jeszcze lepszy ale wtedy musisz szukać okazji na OLX.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi