Skocz do zawartości
Krzysiexm

Co następnego po LG V30(+/-2000zl) z ekranem OLED, do internetu, muzyki, YT

Rekomendowane odpowiedzi

Przesada, też wolałbym na Snapdradgonie ale nie można mieć wszystkiego, poza tym w S10 jeszcze tak nie dokucza a jest to sprawdzony przez ponad rok czasu sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po tygodniu po przesiadce na p30pro 8GB (nie snapdragon) a chodzi dużo szybciej niż oneplus 6, na razie nie znajduje wad...

Przemyśl Huawei jest super , ekran bajka , aparat najlepszy na rynku , bateria Szybkie ładowanie 100% w 40-45min, pojemność 4200

ja dojeżdzam do końca dnia na 40% a sporo oglądam , robię zdjęć korzystam z FB , YT itp....

Kupiłem oryginalne słuchawki na USBc za 20-30zł na allegro - wg mnie super dzwięk , dobry głęboki bas , porównywałem do Iphona xs i oryginalnych słuchawek apple

wg mnie ten sam poziom ze wskazaniem na P30pro...

ponizej 2000 rzeczywiście musisz szukać na OLX a jak chcesz nowy to trzeba położyć więcej $

Ja znalazłem na OLX 1560zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xochkarol

@grzechu75 No naprawdę świetne porównanie, bardzo miarodajne - Snapdragon 845 vs Kirin 980. Przecież to dwie inne technologie, jedna nowsza, druga starsza. 7nm vs 10nm...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz ja miałem LgG6 Potem OnePlus 6 i byłem i jestem nadal pod wrażeniem szybkości. Nadal jestem fanem tego modelu

OnePlus 6 sie nie zestarzał , nadal jego konfiguracja jest topowa. Wcale bym go nie zmieniał ale dałem sie skusić na p30Pro lepszym aparatem choć byłem

Baaaardzo zadowolony ze zdjec OnePlus 6 - są super (ale P30pro jeszcze lepsze zdjecia nocne i zoom , większa matryca)

Co ciekawe Snapdragon z Oneplusa 6 ma wyższe taktowanie 2,7 vs 2,6Ghz w P30pro ... więc porównanie jest miarodajne

ok Kirin jest nowszy jego architektura jest inna , moze szybsze pamięci ? (w 1+ maiłem 6 tu 8GB)

Mimo super działania OnePlusa6 stwierdzam ze P30Pro jest jeszcze szybszy i bardziej responsywny nie są to wielkie różnice ale są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X

Telefon że starymi podzespołami nie jest topowy. Może być nadal bdb, ale nie topowy. 

Ja nie wiem co teraz jest taka jazda na te exynosy.. Dobra - wy hodzi że jest słabszy od snapka ale nie jest /cicach/ słaby jak to się niektórym wydaje 

Edytowane przez spec-naz1
    Niecenzuralne słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

W tym roku wyjątkowo wszyscy narzekają, bo tegoroczne modele na exynosie odstają dużo bardziej od snapdragona niż w latach poprzednich, a narzekanie już zaczęło się wcześniej, nawet przy zeszłorocznych s10, które wypadały gorzej nie tylko w wydajności, ale i czasie pracy na baterii, braku kodeków audio itd. Wrzawa się podniosła teraz, bo jest po prostu jeszcze gorzej.

Płacisz tę samą kwotę lub często większą za coś, co nazywa się tak samo, ale oferuję gorsze parametry, więc coś jest nie halo;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro odstają to nie ma sensu kupowania, przecież każdy wiedział że nowa Galaxy będzie na exynosie, więc niech kupują oneplusy czy xiaomi jak chcą nowego snapa, tymczasem ceny z drugiej ręki samsunga zeszły do 3k np za S20+ co uważam za dobrą cenę. Narzekanie nic tutaj nie da, nie ma telefonu idealnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi