Skocz do zawartości
rybus85

Dziwne sytuacje na LTE, na LTE nie działa mi część gier oraz przeglądanie stron www.

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Mam od dziś dziwny problem z telefonem. Mianowicie na LTE nie działa mi część gier(jak np Marvel Contest od Champions) jak i np przez żadną przeglądarkę nie mogłem wejść na tą stronę. Na wifi wszystko działa prawidłowo. Tylko przełączę na LTE i to samo. Na danych mobilnych śmiga internet(około 70/30 lub więcej,ping 14-16). 

Od wczoraj NIC nie robiłem z telefonem. Kompletnie nic. Przed spaniem normalnie z niego korzystałem a rano takie cyrki. 

Na nowo ustawiałem dane pakietowe,wyłączenie i włączenie telefonu. Chciałbym uniknąć formata,ale jeżeli to pomoże...

Ktoś jakieś sugestie? Dodam że sieć to Orange na kartę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    9 minut temu, rybus85 napisał:

Ktoś jakieś sugestie? Dodam że sieć to Orange na kartę. 

I wszystko jasne :D Też mam Orange i problemy na LTE nie mogę np wysyłać zdjęć w aplikacjach lub wysyłają się 3 godziny :D więc było lepiej dzwonić do nich niz tu pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

I co Ci powiedzieli. Bo rozmawiając na chat stwierdzili że u nich jest ok. Zresetowała ustawienia sieciowe i jest tak samo. 

I teraz ciekawostka. Sprawdzane na innym numerze i na innym telefonie w Orange i ta sama sytuacja. Dzwonię do kolegi żeby sprawdził u siebie i tak samo. Ewidentnie wina Orange. Ale dodzwonić się nie idzie do bok. Próbuje od godziny(mają do 22). 

DO MODOW. NIE ZMIENIAJCIE NIEKTÓRYCH TYTUŁÓW POSTÓW BO ROBICIE NIEPOTRZEBNY SYF!!! W niektórych postach co innego robicie w tytule a co innego jest w poście.

Czy ja pisałem że nie działa mi przeglądanie stron www? Nie. Raptem jedna,może dwie(na pewno to forum),reszta działa bez problemu. 

dodana zawartość

W sumie temat można przenieść do działu operatorzy sieci komórkowej - orange

dodana zawartość

Nie wiem czy pomogło zgłoszenie,czy mieli jakąś awarie. W każdym bądź razie właśnie zaczęło wszystko działać jak powinno. Temat do zamknięcia ;)

dodana zawartość

Od dziś od mniej więcej 13 wszystko wróciło do normy. Błąd po stronie sieci Orange. 

Niedawno dostałem też takie info, może komuś też pomoże.

Spoiler

Screenshot_20200520-194658_Messages.thumb.jpg.aba33010d22af061ea13582e6ec30b9a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi