Skocz do zawartości
akej

Błąd kamera niedostępna w wideorejestratorze yanosika

Rekomendowane odpowiedzi

akej
    Napisano (edytowane)

Witam. Po ostatniej niechcianej a wykonanej przypadkowo aktualizacji (obecna wersja EMUI 10.0.0, android 10) mam kilka problemów ogólnie z telefonem. Ale ten dotyczy yanosika. Ponieważ dużo podróżuję i często go używam mam problem z tą aplikacją. Mianowicie nie działa mi wideorejestrator. Przy poprzedniej wersji EMUI i antka w wersji 9 nie bylo żadnych problemów. Mianowicie kiedy odpalę yanosika , wejdę w ustawienia i wybiorę wideorejestrator to pojawia się napis " Kamera niedostępna. Uruchom ponownie urządzenie" Podpowiem że w ustawieniach - aplikacje - yanosik-uprawnienia - była tylko lokalizacja, ale dodałem dodatkowo aparat, mikrofon,pamięć i telefon, by niczego nie brakowało. czyli yanaosik ma dostęp do wszystkiego, a mimo tego wideorejestrtor nie działa. Może macie jakieś pomysły ? Dla mnie ta aktualizacja to wielka klapa. 

Edytowane przez Pawlo421
    Doprecyzowalem nazwę tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat3j861
    Spoiler

Screenshot_20200522_221604_com.google.android.permissioncontroller.thumb.jpg.49b4af23e6dd76a46c3056a93d560b20.jpg

U mnie przy tych ustawieniach wszystko działa jak należy. Wyczyść dane i pamięć Yanosika - powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapamiętaj dane konta odinstaluj Yanosika i po instalacji zezwol ponownie na dostęp do wszystkiego czego chce. Powinno na nowo działać. 

*jeżeli nie pomoże próba wyczyszczenia danych i pamięci podręcznej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akej

Dzięki Panowie za podpowiedź. Mimo wyczyszczenia danych i pamięci, odinstalowaniu aplikacji, nadal wideorejestrator nie działa. Tzn. jak odpalę wideorejestrator to on włącza się, zaczyna jakby "klatkować" wykonuje jakby kilka klatek i i po chwili zatrzymuje się i koniec, nie działa. Natomiast jak jestem w ustawieniach i klikam na wideorejestrator to mam opis - kamera niedostępna, uruchom ponownie urządzenie. Do bani. A wszystko na wersji androida 9 i emiui 9 działało poprawnie. A teraz po tej aktualizacji lipa. Chyba trzeba odpuścić jego działanie , bo tylko szkoda nerwów i nie mam pomysłu co z tym zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część. Mam tak samo na miui 12 :/. Reinstalowałem Yanosika uprawnienia przyznałem. Nie pomogło.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    akej

Problem rozwiązałem poprzez powrót do pierwotnej wersji EMUI 9.1.0 i androida 9. Przejście na wersję wyższą spowodowało że widorejestrator nie działał poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba pisać do ludzi z Yanosika aby poprawili ten błąd. Na pewno nie tylko Wy chcieliście się uporać z tym problemem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi