Skocz do zawartości
Albania

zamknięty Samsung Galaxy Xcover 4 Bootloop FRP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż dzisiaj przytrafiła mi się przykra historia. Telefon zrootowałem 3 lata temu i działał elegancko aż do tej pory. Wczoraj postanowiłem zrobić porządek z wirusami ponieważ od kilku tygodni wyskakiwały mi samoczynnie aplikacje w google play a na youtube w historii miałem randomowe lajki chińskich i indyjskich filmików, widocznie się coś przypałętało w jakiejś apce. Ściągnąłem malwarebytes. Jednak przed skanem wskazane było aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i w pełni przeskanować trzeba wyłączyć opcje programistyczne i ustawić blokadę ekranu. Ja ustawiłem pin. Zrobiłem skan. Była już noc, skan nic nie wykazał, w telefonie była prawdopodobnie słaba bateria. Nie podłączyłem go do ładowania. Rano jak wstałem nie mogłem go uruchomić. Podpiąłem pod ładowarkę i po chwili się załączył, wyskoczyła przekreślona bateria i czerwony napis u góry "Custom Binary Blocked By FRP Lock."  i zaczął się co chwilę wyłączać.
    Czy da się to naprawić bez utraty danych? Jeśli nie to czy mogę jakoś odzyskać dane z telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

dubel wątku
    :kosz:

https://forum.android.com.pl/topic/368634-galaxy-xcover-4-bootloop-frp/?tab=comments#comment-5699272

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x