Skocz do zawartości
arti0504

Nadal brak aktualizacji z 2.2.2 do 2.3

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieniłem tak jak napisałeś ale zwraca mi pustą stronę (sprawdzałem poprawność numeru kilka razy i sprawdzałem link w różnych przeglądarkach => tak samo). Żądanie zwraca kod który wstawiłem wcześniej.

---------- Post dołączono o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Już działa i mam wynik taki sam jak u Ciebie. Ale jest jeden problem. Telefon wyświetla zły numer IMEI. Zgodnie z http://pl.wikipedia.org/wiki/IMEI mam numer seryjny '000000' . Domyślam się ze dlatego OTA nie znajduje aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak. LG Mobile Update wysyła te same dane kiedy sprawdza dostępność aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Dlaczego na moim telefonie nie pojawia się coś takiego po podłączeniu do PC po przez USB

post-48866-14255700854102_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w ustawienia => Karta SD i pamięć telefonu i sprawdź czy masz zaznaczoną opcje "Pamięć masowa tylko" jeśli odznaczona to zaznacz a jeśli zaznaczona to odznacz i zaznacz ;). Po tym zabiegu ewentualnie jeszcze odłącz i podłącz kabel od kompa. Jeśli nadal nie działa to znaczy że coś z systemem operacyjnym na PC jest nie tak (sterowniki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

A jak zaktualizować androida do v20l tak, aby zrobić to autoryzowanym programem i nie stracić gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Niewazne w jakis sposob go zaktualizujesz, wazne, ze bedzie to stockowy ROM od LG. Najprosciej poprzez LGMobile Update o ile teraz tez masz ROM od LG tylko nizsza wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

Tak czy siak na razie zostaje przy Froyo, jak zmieniłem na Gingerbreada to coś w plikach systemowych się pozmieniało i w Markecie sporo gier pokazywało się jako niezgodne z telefonem m.in. GTA 3 czy BIA 2, które na Andku 2.2 można bez problemów ściągnąć i zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się nowa wersja V20o, sprawdź, nie powinieneś mieć już takich problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grembi

Wole nie próbować bo nie chce znowu factory reseta robić, jak ten problem z Marketem wystąpi po raz kolejny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexor

Ten problem z marketem da się naprawić rootując telefon i edytując plik build, zmieniamy tam model name z P990 na Optimus 2X i wszystko działa :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi