Skocz do zawartości
czilos

Telefon do 1800-1900zl. Nord, F2pro, Realme czy coś innego do YT, Netflixa, czytania

Rekomendowane odpowiedzi

czilos
    Napisano (edytowane)

Czesc, 

Poszukuje zastepstwa za mojego eysluzonego juz Honora 9. Oczekuje od telefonu plynnosci dzialania tak aby nie killowal appek w tle. Rozsadnego dźwięku z glosnika i na sluchawkach - czesto ogladam yt, netflix, prime etc. + strumie iowanie na tv, leca audiobooki, duzo neta, czytania. Dodatkowo po prostu dobry aparat ktory bedzie okej i w miare okej krecil tez vid. Nie jestem fanem pykania zdjec ale cos po prostu dobrego bedzie ok. Jezeli chodzi o baterie to dobrze by bylo, zeby wytrzymala ten jeden dzien przy normalnym uzytkowaniu. Biore pod uwage poco f2 pro 6/128, oneplus norda 8/128 i realme x2 pro 8/256.

Edytowane przez spec-naz1
    Korekta nazwy tematu, dodano więcej wymagań w nazwie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehs
    4 godziny temu, czilos napisał:

realme x2 pro 8/256.

x2 już prawdopodobnie nie dostaniesz w oficjalnej dystrybucji (chyba, że nie ma to dla ciebie żadnego znaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poco F2 pro ma mocarnego snapa 865 teraz masz promkę na 1999zł w sklepie za słabszą wersję ale brakuje 90hz odświeżania ekranu, to xiaomi więc może być soft niedopracowany no i jest ogromny, Nord to mniejszy i bardziej poręczny telefon z ekranem 90hz amoled, optyczną stabilizacją obrazu w aparacie ale ze słabszym prockiem S765, oba smartfony mają dobre baterie, spokojnie 1 dzień wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4bstr4ct

Ja wiem, że Poco F2 Pro wygląda atrakcyjnie jeśli chodzi o specyfikacje i wygląd, ale niestety MIUI wszystko to niszczy. Mam Xiaomi Mi 9T Pro i nic mnie tak nie irytuje jak ten skopany soft. Jakbym miał cofnąć się w czasie to wziąłbym coś słabszego, ale z dopracowanym softem. Na twoim miejscu brałbym OnePlus Nord lub dołożył 100-200 zł do Huawei P30 Pro z OLX/Allegro.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czilos

Dzieki. A pytanie specyfikacyjne - warto doplacac do 12/256 jezeli chodzi o norda? Czy przy zwyklym uzytkowaniu lepiej to przepic na dobrym weekendzie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hehs
    43 minuty temu, czilos napisał:

warto doplacac do 12/256

tylko, jeśli zależy ci na większej pamięci rom (nie ma slotu na karte pamięci),  to nie xiaomi które nie potrafi zarządzać ramem, zwyczajnie 12gb to overkill

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czilos

Dzieki za pomoc! Padlo jednak na Poco F2 pro. Udalo mi sie kupic wersje 8/256 za 1969zl. Wiec w sumie uznalem to za okazje i wzialem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi