Skocz do zawartości
anoj

[Redmi S2] Samoczynne wyłącznie się Spotify

Rekomendowane odpowiedzi

anoj

Witam. Od pewnego czasu mam problem z aplikacją Spotify – wyłącza się w losowych momentach podczas używania jej w tle, bez znaczenia czy korzystam akurat z jakiejś innej aplikacji, czy telefon jest zablokowany. Czasem chwilę pogra przy używaniu innej aplikacji, a czasem wyłącza się od razu w momencie uruchomienia innej lub zablokowania telefonu. Próbowałem już wszystkiego, łącznie z wszystkimi możliwymi kombinacjami ustawień dotyczącymi oszczędzania baterii i działania w tle. Nie pomogła również reinstalacja, a nawet przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych. Czy ktoś ma jeszcze jakiś pomysł co to może być? Problem dotyczy telefonu Xiaomi Redmi S2 (32 GB), MIUI Global 11.0.5., Android 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam z Tobą ten sam problem, czy zaktualizowałeś najnowszą wersję Spotify? Jeśli nadal nie działa, sugeruję pobranie Spotify Music Offline na swój telefon. z kopiowania list odtwarzania Spotify z jednego urządzenia na drugie. możesz więc użyć Tunelf Spotify Music Converter, aby całkowicie usunąć DRM z utworów Spotify.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi