Skocz do zawartości
Yary

Phenomenal (czyli speedMod + UV)

Rekomendowane odpowiedzi

Yary
    Jedynie na andku 4.0.3 LP2 nie działa. Telefon się nie włącza (wipe przed i po).

Phenomenal działa na Gingerbreadzie, a 4.0.3 to IceCream, więc ani Phenomenal ani SpeedMod nie pójdzie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3% w 42 minuty, wersja 2.2 blue extreme gdzie tu oszczednosc, ta wersja 2.0 ma obnizone napiecie wyswietlacza?

Wysłano z Tapatalk

Edytowane przez wars045

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Tak, 2.0 ma niższe napięcia na wyświetlacz. Mi w nocy zjada zwykle 0 lub 1% w ciągu 7 godzin. Na xda można znaleźć gdzieś apke betterbatterystats, która pokaże Ci, co wciąga baterię, wybudzajac telefon z deepsleep. wtedy drenaż nie zależy od jądra, a jest spowodowany takim programem.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczy te 3% zeszlo mi podczas uzytkowania 3g, rozmowy itp, cos ten moj telefon to nie bardzo do tego kernela, raz dziala raz ekran sie nie wybudza niezaleznie od wersji

Wysłano z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel bardzo fajny płynny, bateria trzyma dłużej co też potwierdza AnTuTu Tester (Speedmod 430pkt a Phenomenal 631).

Jedynie brakuje mi obslugi Voodoo Louder. Niby sie da przekompliować żeby była obsluga ale nie wiem jak sie za to zabrać ::/

A no i obsługi ciemniejszego auto profilera z JKay'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Hej weteran w tym dziale kilka stron pewnie dalej znajdziesz mój temat jak samemu zmienić wartości dla auto brightness. Na pewno nie tak wygodne jak w JKay, ale da się zrobić:)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od wczoraj siedzę na kernelu Phenomenal 2.2 Blue Medium i jeżeli chodzi o żywotność baterii to jak na razie jest u mnie numerem 1. O godzinie ok. 03:20 podłączyłem telefon pod ładowarkę, o godz. 07:00 odłączyłem oczywiście ze 100% stanem załadowania. Intensywnie używałem przez ok. 2 godziny odtwarzacza oraz radia poza tym nieco rozmów i sms-ów i na obecną godzinę 17:09 pozostało mi jeszcze 70% baterii. 100% zadowolenia.

---------- Post dołączono o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Od wczoraj siedzę na kernelu Phenomenal 2.2 Blue Medium i jeżeli chodzi o żywotność baterii to jak na razie jest u mnie numerem 1. O godzinie ok. 03:20 podłączyłem telefon pod ładowarkę, o godz. 07:00 odłączyłem oczywiście ze 100% stanem załadowania. Intensywnie używałem przez ok. 2 godziny odtwarzacza oraz radia poza tym nieco rozmów i sms-ów i na obecną godzinę 17:09 pozostało mi jeszcze 70% baterii. 100% zadowolenia.

Pomyłka pozostało 80%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikmac

Mam pytanie/problem.

Wgralem: ROM qbusa XILA2, na to CF-ROOT, i pozniej ten kernel Phenomenal Black 2.2 Medium.

Wszystko jest ok, chodz nie moge powiedziec o jakims mega przyroscie czasu uzytkowania - ot wydaje sie poprawnie. Drobny problem jest z CWM - jak w niego wchodze z poziomu menu to jest informacja o zlej wersji CWM i tam widnieje jakas wersja 3 - czesc menu jest wylaczona. Jak wejde do bios-a/CWM - tam jest juz poprawnie wersja 5.xx..xx

Jak rozumiem wgranie roota ponownie wgra kernel z pliku CWM prawda? Wiec to bez sensu.

Nie jest to duzy problem, ot chcialem sie dowiedziec czy to jakos naprawiac (flashowac, reflashowac etc) czy olac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógł by ktoś wrzucić linki to tego kernelu. Na xda jakoś nie działają teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mortiser

Link do Phenomenal [2.2]xda-mirror

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi