Skocz do zawartości
Yary

Phenomenal (czyli speedMod + UV)

Rekomendowane odpowiedzi

Yary

Już jest Phenomenal 3.0- wersja black oparta o najnowszy SpeedMod K-19, wersja blue tradycyjnie o K-16. Linki w pierwszym poście na xda (link tam w moim pierwszym poście tego wątku).

Edit: na xda pojawiają się głosy, że wersja 3.0 black extreme jest najlepszym kernelem z linii Phenomenal. Ale należy pamiętać, że nie każda "S dwójka" poradzi sobie z takimi niskimi napięciami. Medium czy normal dla wersji 3.0 chwilowo nie są dostępne, w ciągu kilku dni fenomeno83 wypuści także te bardziej lajtowe odmiany.

Edytowane przez Yary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę sprawdzić w praktyce tego 3.0 bo straciłem wiarę w AnTuTu Tester gdy ten kernel ma na nim 320 pkt a 2.2 miał 631 :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

2.2 wersja black medium u mnie kończyła się wyłączaniem telefonu. Po minucie od zgaszenia ekranu telefon nie reagował na nic. Nie pomagało nawet trzymanie przyciusku POWER. Dopiero wyjęcie baterii dawało radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikmac

mam Phenomenal 3.0 Extreme - dziala wysmienicie. Nie zauwazylem (na razie) zadnych problemow ze stabilnoscia. Ciezko mi sie wypowiedziec co do baterii, ale 1,5h czytanie tresci z internetu przez wifi zjadlo tylko 15% wiec niezle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi na każdym kernelu telefon się nie wybudzał, na tym 3.0 extreme działa wszystko dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Dla mnie wyznacznikiem jest długość życia przy wyświetlaczu. Standardowo dobijałem do 3,5 -4 godziny i bateria padała. To przy innych kernelach. Może po kilku dniach koledzy po wyżej podrzucą scrny pod koniec baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sc20120122130758.pngsc20120122130804.pngsc20120122130820.pngsc20120201001500.png

+bateria 2000mAh ori samsunga ten setup=pełne zadowolenie z wystarczającą wydajnością, TW Launcher przycina przy przewijaniu troszkę, da się przeżyć mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

Dane w tle wyłączone na stałe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam włączone, ale neta włączam tylko gdy potrzebuje, tam na 4,5h włączonego wifi było jeszcze ok 2h transmisji przez 2g, aha podświetlenie mam auto.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Po kilku dniach na wersji 3.0 stwierdzam, że choć czas baterii jest najdłuższy, to nie podoba mi się przycinanie. Wróciłem do wersji 2.2, która daje najlepszy moim zdaniem kompromis płynności i czasu pracy.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi