Skocz do zawartości
Yary

Phenomenal (czyli speedMod + UV)

Rekomendowane odpowiedzi

Yary

Bateria 2000, oryginał Samsunga. 1 dzień, 10 godzin, 58 minut. Mam jeszcze 44% baterii, a już 9 godzin, 24 min działania wyświetlacza. Z tym, że bardzo nietypowe użycie telefonu, jak na mnie: koło 8 godzin czytałem książkę epub (minimalne lub niewiele wyższe oświetlenie), pół godziny rozmów, koło 10 smsów, jakieś 40 minut w necie przez wifi. Wszystkie autosunchro mam wyłączone. Phenomenal 4.0 extreme.

Edytowane przez Yary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikmac

Zrobilem jeden test:

Bateria zwykla, XILA2, Phenomenal 3.0 Black Extreme. Okolo 300 aplikacji, wszystkie synchro ON, wifi ON, 3G ON, jasnosc AUTO. Profiler wylacza w nocy WIFI, ale 3g do aktualizacji zostaje.

Na screenach nie ma ok. 1 godz Skype.

Ok 3h netu, ksiazek, i ogolnie uzywania, 1:40 gadania - czyli normalne uzycie dla mnie. SMSow nie wysylam.

IMO niezle, bo ten dzien i kilka godzin to prawie 2 dni uzywania. Jak dojdzie bateria 200mAh to powinno zawsze byc pelne dwa dni + noc.

post-16197-14255702419992_thumb.png

post-16197-14255702418992_thumb.png

post-16197-14255702419428_thumb.png

post-16197-14255702419733_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy na tym kernelu Asphalt 6 Andrenaline (ten darmowy z Samsung Apps) działa płynnie?

pytam bo testowałem bardzo wiele kerneli m.in. kilka wersji Speedmoda - na którym to niestety Asphalt potrafił wyraźnie gubić fpsy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mewson

Raczej nie, Shadowgun już przycina, więc Asfalt pewnie też ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super na medium 4.0 dziala super jestem bardzo zadowolony zauważyłem o połowe mniejsze zużycie bateri naiż na vidwo.echo.

Ale man pytanko czy program taki jak SETCPU do zmiany taktowania procesora może jakoś kolidować z tym kernelem? No i biore się do testów extreme 4.0 :D:D:D:D:D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lexer

Kernel naprawdę rządzi. Zdecydowanie zmniejsza zużycie baterii bez widocznej utraty płynności systemu.

Jak dla mnie na medium 4.0 zero ścinek w Asphalcie 6, telefon dużo mniej się grzeje.

Wersje extreme są jak dla mnie mało użyteczne - bardzo zmieniają kolory wyświetlacza i powodują restarty, chociażby w Osmosie. Polecam medium - działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kernel naprawdę rządzi. Zdecydowanie zmniejsza zużycie baterii bez widocznej utraty płynności systemu.

Jak dla mnie na medium 4.0 zero ścinek w Asphalcie 6, telefon dużo mniej się grzeje.

Wersje extreme są jak dla mnie mało użyteczne - bardzo zmieniają kolory wyświetlacza i powodują restarty, chociażby w Osmosie. Polecam medium - działa bezproblemowo.

Ja około godziny temu zainstalowałem extreme 4.0 i jestem równie zadowolony jak z medium nie zauważyłem zmiany kolorów i jakich kolwiek błędów i restartów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kitas5

extreme 4.0 telefon nie wybudza się.

medium 4.0 jw

normal również.

Stock KI3.

Najpierw skrypt czyszczący, nowy kernel.

Nic to nie daje... wipe dalvik, cache, i wipe nic.

Edytowane przez kitas5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yary

Być może pozostał Ci jakiś skrypt z poprzedniego kernela, którego nie da się usunąć w/w sposobami. Gdzieś coś czytałem, ale nie wiem gdzie:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HHZ

Po kilku dniach testów z 20-30% bateri gdy jestem w domu z szkoły zostale mi jakieś 40-50%. Więc dla mnie szału nie ma.

Edytowane przez HHZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi