Skocz do zawartości
Rosolek88

Jakie Gry I Aplikacje Polecacie Na Nexusa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na Nexusie S z 4.0.3 GTA III chodzi tragicznie... już powymieniałem pliki z konfiguracją gta3.set, ale i tak mam porządne FPS dropy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Przede wszystkim to na S'ke nie ma jak kupić GTA3 bo nie ma go w Google Play. Gra tylko na 2 rdzeniowe maszyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

Przede wszystkim Nexus S nie nadaje się na tak wymagające gry. Modern Combat 2 i Asphalt 6 to ostatnie gry, jakie chodzą bez zacięć. Modern Combat 3 chodzi płynnie, ale już ma momenty przycięć. To samo 9mm i Shadowgun. Do nowszych tylko dwurdzeniówki.

Za to cała reszta na Nexusie S (system) to bajka. Dopracowali lodową kanapkę i chodzi super płynnie :)

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie gierki są najlepsze pod nexusa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

MC3 przycina tez na Galaxy Nexus, to wina Gameloftu a nie S'ki ;) Gdyby chcialo im sie wydac jeszcze jeden update pewnie dzialaloby idealnie.

@Wojtekx21

Real Racing 2 - najlepsza scigałka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Real Racing 2 chodzi na nexusie bardzo płynnie?Bez przycięć?I ile ona kosztuje w Google Play?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Dziala rewelacyjnie a kosztuje 5$ z hakiem (16-17zl). Mozna tez kupic samo demko, ale wtedy tylko 1 trase i 1 auto mamy do dyspozycji :P Co ciekawe gry nie ma na nowszego Nex'a ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luki_2

Co do GTA III - próbowaliście z Chainfire 3D + jakiś dobry plik set + ustawienia w samej grze?

Bo słyszałem różne cuda i ludzie pisali, że na jednordzeniówce po odpowiednich kombinacjach

da się spokojnie grać z dźwiękiem itp., bez żadnych większych przeszkadzających przycięć..

a to że czasem fpsy trochę spadną na moment, to dla mnie przynajmniej - nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to może głupie pytanie ale do sedna jakbym kupił nexusa s i RR2 czy mógłbym ją mieć na 2 urządzeniach?I czy gry z Google Play są zapisywane na koncie czy na telefonie chodzi mi o to czy jakbym później zmieniał telefon czy tą grę będę mógł mieć na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    H0MER

Tak, placisz raz. Sciagasz dowolna ilosc razy na dowolna ilosc (obslugiwanych) telefonow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi