Skocz do zawartości
Xperia Neo

Xperia Neo V- Niedziałający ekran.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż mam następujący problem. W szkole dałem na chwilę mojej koleżance Xperie Neo V, i ona go upuściła. Nie działa wyświetlacz. Nie widać żeby się wylał, czy coś podobnego. Dotyk działa bo czuje wibracje, ale ekran nie dziala, nie wyświetla obrazu. Co mogło się zepsuć, i czy przyjmą to na gwarancję, jeśi się im powie że telefon nie spadł, tylko sam z siebie przestał wyświetlać obraż? Ile może kosztować ewentualna naprawa? I co się mogło zepsuć? Proszę i pomoc i z góry dziękuję ;)

P.S.:Nie widać na nim żadnych uszkodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tytus9

To ze obudowa wyglada na cala nie znaczy ze panel dotykowy pod nia nie ulegl uszkodzeniu ; ) Ciezko cos powiedziec, najlepiej zdejmij przedni panel obudowy i zobacz czy ekran faktycznie jest caly, jesli jest caly to sproboj go dopiac czy cos do tasmy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem kiedyś podobny problem z Ipodem. Spadł mi na podłogę i przestał działać ekran. Po roku czasu postanowiłem sprawdzić z ciekawości jak wyglada w środku :P. Po zajrzeniu do jego bebechów okazało się że taśma się odpięła. Tak, więc jeśli nie widać żadnych zewnętrznych uszkodzeń- Śmiało go reklamuj. Nie próbuj go tylko samemu otwierać bo wtedy to na pewno już stracisz gwarancje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi