Skocz do zawartości
zoltan78

Bezke XXKP8 UltraICS 1.3

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem wczoraj ostatnie wydanie i jak dla mnie nie wiele brakuje do "codziennego użytku". Odtwarzanie video a konkretnie jego jakość to dużoooo jeszcze brakuje do GB. Całkowicie nie wyeliminowana jest również wibracja i zawieszanie się na krótko ale jednak (mnie się przytrafiło jakieś 3 razy w ciągu 3-godzin testu). Przy włączonym wifi i zrobieniu reboota miałem niedostępną sieć (niewidoczny SIM). Po wyłączeniu wifi i 2-ch rebootach SIM znowu był widoczny. Przyspieszenia w stosunku do "czystego" KK8 nie ma. FC nie doświadczyłem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sie pozbyć tej gównianej czerwonej ramki która wyskakuję np kiedy włącza się jakąś apke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem o czym mówisz, nie mam żadnej czerwonej ramki przy włączaniu aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KR3MPY

z tego co pamiętam włączało się to w ustawieniach zaawansowanych, czy dla programistów. Ja w tym grzebałem, ale nie pamiętam już jak do tego dojść, bo wywaliłem ICS przez jego ciągłe zwiechy i niedopracowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak narazie ta wersja nie robi żadnych zawiech, mam nadzieje że następna wersja będzie jeszcze bardziej dopracowana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    murgen

A mi niewiadomo dlaczego na tym romie poprawil sie zasieg, kiedys mialem w porywach do 3 kresek na kazdej wersji romu jaka wwgrywalem a teraz ful.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dav91

Jeśli komuś nie działa poprawnie Trebuchet czyli podczas wybierania opcji z homescreen program się wykrzacza należy go usunąć za pomocą root explorera i wrzucić raz jeszcze poleceniem adb albo wklejeniem root explorerem. Po tym zabiegu program ten w tym romie działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tlopez

Dzis ukazuje sie nowa wersja... Ogolnie ten rom udany face unlock dziala poprawnie oraz wiekszosc z 4.0 aosp lecz i tak zostaje przy GB bo jest niezawodny oraz posiada najlepsza szybkosc dzialania :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    murgen

Testowal ktos ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi