Skocz do zawartości
martinineo

ERA G1 DZIAŁA Z ADAPTEREM DUAL SIM :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kartę wybierasz wystukując na fonie 001 lub 002 i potwierdzając słuchawką do rozmów a następnie kończą rozmowy. Sieć i karta ustawiana jest już automatycznie.Apn musisz mieć wpisany extra dla każdej karty inny i jest on dobierany automatycznie przez G1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KNT

Ja bym się chętnie dołożył do beerwareowej aplikacji umożliwiającej (pół)automatyczne i konfigurowalne przełączanie między SIM'ami a8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej

Przed zakupem takiego adaptera należy się upewnić, że adapter pracuje w trybie "007 mode". Inaczej nie będzie nam działał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzorek

http://www.allegro.pl/item660776081_now ... 9_rok.html <- o taki dual sim ci chodzi?

A dziala by taki?:

http://www.allegro.pl/item663110389_dua ... aniej.html

Wole ten bez wycinania tylko nie wiem czy starszy miejsca pod karta sim i kawalek z glownej karty do 2 musial bym chyba jeszcze pociagnac nad karta sim a pod tym czarnym co ja trzyma w fonie. Miejsca mam ob kupilem wieksza baterie i mam wieksza obudowe ale czy pod i nad simem starczy miejsca na tasme ta? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KNT

Zawsze możesz spróbować z kartą multisim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej
    Czy taki adapter bez wycinania kart zmieści się do G1?

Nie zmieści się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej

Czy ktoś ma u siebie w telefonie zamontowany adapter dual sim? Ja mam już 2-gi i za nic w świecie nie potrafię go uruchomić z tym telefonem. Adapter mam przełączony w tryb 007 mode, po wpisaniu kodu 001 lub 002 i wciśnięciu zielonej słuchawki otrzymuje komunikat "Nie zarejestrowano w sieci". W innym telefonie wszystko działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zrestartować telefon , a następnie wybierz sieć ręcznie , sim powinna zalogować się do sieci.

PS .mój dual padł po dwóch tygodniach niewiedzieć dlaczego ??? :mur:

Na szczęście play wprowadziło niezłe pakiety 500mb za 15zł i nie mam potrzeby używania dua sima :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tej

Niestety po restarcie jest to samo. Nie ma możliwości zalogowania się do sieci.

Można śmiało powiedzieć, że używanie kart dual sim w tym telefonie jest mocno utrudnione.

Ze swojej strony mogę podać trzy adaptery z którymi na pewno ten telefon nie działa: dual sim nr 1, dual sim nr 2, i dual sim nr 3. A pod tym adresempodobno działające duale do HTC G1.

Jeśli ktoś ma jakieś inne doświadczenia z dual simem w G1 proszę o wypowiedź w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi