Skocz do zawartości
awanturnik

Nokia C3 - android?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w sprawach telekomunikacji jestem całkowicie zielony. Kolega z pracy kupił sobie nowy telefon (jakiś Samsung), taki na dotyk. Cały czas się chwali, że ma w nim Androida. Czasami przez 8 godzin uszy więdną od zachwycania się tym system. W pewnym momencie aż sie głupio robi - stąd moje pytanie, czy Nokia C3 ma androida? Menu w moim telefonie jest nieco inne, nie mam dotyku, a na tej stronie nic nie piszą o androidzie - czy jest jakaś szansa na zainstalowanie androida?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ramdac

Nie ta nokia nie ma andka. Z tego co mi się wydaje to żadna nokia nie ma androida.

Z zainstalowaniem androida też będzie ciężko. (Wydaje mi się to niemożliwe)

Android jest instalowany tylko na telefonach z dotykowymi ekranami(prawie, kiedyś widziałem prototyp motoroli z jakąś specjalnie dla niej wersją andka).

Send from my RBM using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meegi

nie ma i na pewno nie będzie portu androida na nokie z symbianem.

Jedyne co to pozostaje Ci kupić jakiś telefon z androidem ;) Nie zawiedziesz się:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jeśli się nie mylę to chyba Nokia N8 ma androida ale nie jestem pewien serwisuje tylko chińskie telefony.

Co do instalacji to zgodze się z kolegami że będzię to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nokia nie ma i nie będzie mieć Androida. Telefony i Smartphony Noki mają Symbiana, a nie ktore najnowsze mają Windowsa phone 7

Nokia N8 Nokia Poland - Smartfon Nokia N8 z ekranem dotykowym i aparatem 12Mpix - Przegląd z Symbianem

i Nokia Lumia 800 z Windows phone 7

O to lista telefonów z Androidem:

• G1
    • HTC Desire
    • HTC Desire HD
    • HTC Legend
    • HTC Magic
    • HTC Sensation
    • HTC Wildfire
    • LG Optimus 2X
    • LG Optimus 3D
    • LG Optimus One
    • LG Swift
    • LG Swift Black
    • Motorola DEFY
    • Motorola Milestone XT720
    • Nexus One
    • Nexus S
    • Nook
    • Samsung Epic 4G
    • Samsung Galaxy S
    • Samsung Galaxy S II
    • Samsung Galaxy Tab
    • Samsung Galaxy Tab 10.1
    • Samsung i5510 Galaxy 551
    • Samsung i5700
    • Samsung i5800
    • Samsung i7500 Galaxy
    • Samsung i8520 Galaxy Beam
    • Samsung S5830 Galaxy Ace
    • Samsung Galaxy Mini
    • Sony Ericsson Xperia Play
    • Sony Ericsson Xperia X8
    • Sony Ericsson Xperia X10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! A co polecacie za to z androidem? Jak dla mnie to ważna jest bateria, muzyka i aparat w ostatnim czasie też się przydaje. Ważne żeby był tani - mogę dać max wartość mojego telefonu + 150 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

darorsa takie głupoty piszą, że oczy bolą. Telefonów z Androidem jest na pewno ponad setka, a Ty podałeś tylko dosyć starą listę, która pomija sporo modeli.

Nokia C3 to chyba 250zł, a dysponując 400zł polecam ZTE Blade (RBM One), Samsung Galaxy Gio, LG Swift Plus P500, HTC Wildfire lub Xperię X8. Kolejność nie jest przypadkowa, ale niektórzy wolą np. Sony Ericssona, dlatego podałem modele różnych producentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

awanturnik kup sobie Sony Ericssona x8 (bardzo dobrze dostosowany adnroid w miarę nowy wersja 2.3.5 podajże :) a najnowsza to 2.3.7) nie podaje tutaj androida 4.0.3 ice cream sandwich bo to jeszcze inna beczka :) Ogólnie albo x8 albo ZTE Blade (inne nazwy RMB (RedBull Mobile)) z tych dwóch będziesz zadowolony no i będziesz mógł zgasić kolesia który was męczy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biscuit_2009 masz racje lista jest większa ale nie chciało mi się dopisywać

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! A co polecacie za to z androidem? Jak dla mnie to ważna jest bateria, muzyka i aparat w ostatnim czasie też się przydaje. Ważne żeby był tani - mogę dać max wartość mojego telefonu + 150 zł

Nie polecam Sony Ericsson Xperia X8. Aktualizacja dla tego smartphona zatrzymała się na Androidzie 2.1.1 że by wgrać Androida w wersji 2.2. lub 2.3 należy telefon zrootować co wiąże się z utratą gwarancji i teoretycznym trwałym uszkodzeniem telefonu. Przy popełnieniu jakiś błędów związanych z rootowaniem itd itp, wiem to z własnego doświadczenia, bo sam zbrickowałem mojego Samsunga Galaxy Mini, ale udało mi się przywrócić go do "życia".

Z tego co mi wiadomo oprogramowanie jest nie zbyt dopracowane muli i się wiesza (mowa o stockowym ROM-ie) z Custom ROM-ami to nie wiem jak się sprawa ma

Polecam:

http://allegro.pl/xperia-x10-mini-pro-jak-nowy-i2039098564.htmlten - 2.1 chyba 2.2

Samsung Galaxy Mini - NOWY !! (2026353478) - Aukcje internetowe Allegro - ten posiada Update do Androida 2.3.5 i działa rewelacyjnie wiem bo go użytkuje (ekran 3,14" aparat 3.1 MPX)

ŁADNY HTC WILDFIRE BEZSIMLOCKA GPS WI-FI A3333 (2041111011) - Aukcje internetowe Allegro - Android 2.2 ekran 3.2" aparat 5MPX

NOWY ALCATEL OT 908 One Touch GW.24Mcy WYSYŁKAw24H (2020058560) - Aukcje internetowe Allegro - Android 2.2 - Moja narzeczona użytkuje ten telefon i jest z niego bardzo zadowolona działa rewelacyjnie minus to mały ekran bo tylko 2,8" i aparat 2MPX

telefonów LG nie polecam oprogramowanie nie dopracowane użytkownicy tych tel strasznie narzekają

Edytowane przez darorsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LukC

Ja jak zawsze bym polecił chińskie 2 simowce. Są tanie, solidne, dobre sprzętowo, mają androida 2.3.4/5. Używam takiech telefonów od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony. Po co przepłacać za napis na telefonie, liczy się sprzęt :PP

Wholesale w7272 mtk6573 unlocked phone Capacitive 3.5 Touch screen Android 2.3 Mobile phone WiFi GPS android Phone

Wholesale G12 Android 2.3 MTK6513 GPS WIFI Phone Unlocked Smartphone anroid mobile phone

Wholesale 4.0'' capacitive andriod 2.3 MTK6573 3G TV cellphone phone Star X18i

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi