Skocz do zawartości
Mily31

Telefon nie odtważa filmów z karty pamięci 32gb zakupionej po pewnym czasie od kupna telefonu..

Rekomendowane odpowiedzi

Mily31

Ostatnio kupiłem kartę 32 gb microSDHC (Sd 2.0) na którą od razu z poprzedniej karty samsunga 2 gb którą dostałem wraz z telefonem skopiowałem wszystkie foldery.Potem zgrałem sobie na nową kartę muzykę która normalnie działała i wszystko śmigało jak należy ale kiedy zgrałem pierwszy film w formacie 3gp(tak samo jest z każdym formatem) telefon nie odtwarzał go po prost zamiast znaczku odtwarzania jest tam taki biały znaczek jakby obraz z wykrzyknikiem.Na karcie którą dostałem z telefonem wszystkie filmy są odtwarzane , najdziwniejsze jest to że kiedy ktoś mi wyślę film na telefon on go odtważa normalnie.

Edytowane przez Mily31

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Problem z kartą 32 gb (odtważanie filmów )[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konti
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

Problem z kartą 32 gb (odtważanie filmów )[/WARNT]

Mości Moderatorze Globalny, nie sądzisz, że lepiej byłoby większą uwagę zwracać na skandaliczną polszczyznę niektórych forumowiczów , niż na drobne formalne usterki w tytułach ich tematów? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy raportowac. Gdybym mial wszystkie posty sprawdzac pod wzgledem poprawnej polszczyzny to bym musial spedzac na forum 12h dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi