Skocz do zawartości
radious

Szanse na złamanie bootloadera

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca 2011r to już chyba każdy, komu przeszkadza zablokowany bootloader pozbędzie się Motoroli Milestone :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Ja do pojawienia sie mm3 nie zamierzam sie jej pozbywac. Telefon dla mnie prawie idealny.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Ja też tak myślałem, ale niebezpiecznie mi zaczał po głowie chodzić Atrix... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pozniej niebezpiecznie zacznie ci chodzic po glowie to, ze jego tez nie odblokuja i znowu bedzie narzekanie ze cos mogloby chodzic lepiej, a nie chodzi :P Takie gdybanie, ze moze odblokuja pod koniec roku jest tylko na odczepke i szczerze w to nie wierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4mil

Ja tak samo uważam że prędzej ktoś ominie blokadę lub ją złamie niż motorola sama dobrowolnie odblokuje ten bootloader. No ale lepszy taki odzew ze strony motoroli niż żaden :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorola Milestone

Pod koniec maja tajwański producent poinformował swoich klientów, że już wkrótce oparte na Androidzie smartfony HTC sprzedawane będą z odblokowanym bootloaderem. Teraz w ślady HTC idzie amerykańska Motorola. Kiedy bootloader w Motoroli zostanie odblokowany?

HTC Desire nie dostanie Androida 2.3 Gingerbread

Christy Wyatt odpowiedzialny w Motoroli za oprogramowanie poinformował, że firma odblokuje bootloader we wszystkich smartfonach, dla których zaplanowano aktualizację oprogramowania w drugiej połowie bieżącego roku. Możemy mieć więc pewność, że tak samo jak w wypadku Xooma, w którym odblokowano bootloader wraz z aktualizacją do Androida 3.1, odblokowane będą nie tylko komórki, które trafią na rynek w przyszłości, lecz również sprzedane już urządzenia.

Niestety, mimo optymistycznych zapewnień firmy nie wszystko jest tak różowe. Aktualizacje oprogramowania dla sprzętów sprzedawanych przez operatorów muszą zostać przez nich zaakceptowane. Oby sieci komórkowe nie robiły z tym zbyt wielkich problemów.

Myślę że można zapomnieć o odblokowaniu botloadera.Troszkę szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    K4mil
    odblokowane będą nie tylko komórki, które trafią na rynek w przyszłości, lecz również sprzedane już urządzenia
    tak fajnie ale:
    oprogramowanie poinformował, że firma odblokuje bootloader we wszystkich smartfonach, dla których zaplanowano aktualizację oprogramowania w drugiej połowie bieżącego roku

czyli tak jak napisał gary1985: można zapomnieć o odblokowaniu bootloadera na milestone. Szkoda tym bardziej że wcześniej były zapewnienia że WSZYSTKIE modele zostaną odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kreeg

No ja już swoją Motę zamieniłem, i to wcale nie na telefon tylko na PlayStation 3 ;p. No i szczerze to nie żałuję. Już mnie wnerwia ta polityka Motoroli. Może w jakiejś niedalekiej przyszłości kupię jakiegoś tańszego androida, z rzędu Swifta, ale to nie teraz. Na razie nie narzekam na mojego Sagema my411x xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ktos wogole probuje jeszcze zlamac bootloadera? bo badz co badz nie gram w gry,a tel uwazam za zajebiaszczo funkcjonalny ze swoja klwaitura i super wykonany,wiec poco mi cos innego jak go mam na 1Ghz. i FroyoMod2.8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi