Skocz do zawartości
radious

Szanse na złamanie bootloadera

Rekomendowane odpowiedzi

Sprite
    Nie w cyferce. W praktyce. W HTC HD2 odrazu odczuwa sie szybszy procek. Chocby w przegladaniu zdjec, ogladaniu filmow,wszystko tam dziala szybciej i plynniej.

Pokaż benchmarki wydajnościowe, wydajność przeglądarek, ilość MIPS a nie jakieś demagogiczne wywody... ŁAŁ... jestem krejzi bo patrzę na cyferki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mao2
    Pokaż benchmarki wydajnościowe, wydajność przeglądarek, ilość MIPS a nie jakieś demagogiczne wywody... ŁAŁ... jestem krejzi bo patrzę na cyferki...

Nie interesuja mnie benchmarki wydajnosci itp. Pewnie nie miales w rece HTC HD2 wiec nie wiesz jak wyglada w praktyce wydajnosc HTC,jest on o niebo szybszy chocby w przegladaniu,powiekszaniu zdjec,nie muli tak jak na Motorolii,nie mowiac juz o otworzeniu zdjec wiekszej rozdzielczosci,gdzie Motorola krzyczy,ze nie moze otworzyc takiego zdjecia lub np. Ogladanie filmow gdzie na HTC zapierdziela jak powinno przy takim procku a na MIlestone muli,ze hej. Chociaz moze to akurat wina niedopracowanego odtwarzacza mam nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą, HD2 jest sporo szybszy, ostatnio brałem takiego szefowi i przez weekend się nim bawiłem (jestem takim osiołkiem w firmie, który załatwia za nich brudną robotę związaną z umowami telefonicznymi:( i czasami biorę telefon w piątek by się nim pobawić w weekend:) i jak dla mnie to nie ma porównania, jedyny powód dla którego zostałem dalej przy Milestone (oprócz ceny:):) to fakt iż ma klawiaturę sprzętową, średnio wygodną, ale dla mnie osobiście o niebo wygodniejszą niż ekranowa:) nawet ta w HD2, chociaż jest to duża klawiatura, ale i tak ma lagi niestety (telefon z Orange więc może coś tam namieszali). Ogólnie szybkość milestona oceniam na średnią (mój drugi telefon HTC Magic z CursorSense jest o niebo szybszy, ale zawsze chciałem mieć klawe fizyczną to muszę cierpieć;). Szanse na złamanie bootlaodera jak dla mnie są nikłe, poszperałem sporo w netku i kiepsko to widzę, miejmy nadzieję, że Milestone dostanie niebawem FroYo i to poprawi nieco ogólną szybkość:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

mao2 - nie znasz mnie, nie oceniaj co miałem a czego nie miałem, bo zapewniam cię że naprawdę dużo urządzeń miałem i byłem w ich posiadaniu a także bardzo dużo dłużej lub krócej testowałem.

Jaką ma rozdzielczość to zdjęcie którego nie możesz otworzyć na Milestone? ile na ile pikseli?

przeglądanie internetu na LEO jest fajne, ale wydajnościowo nie daje rady w porównaniu do Milestone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie do Sprite - a tobie Milestone nie przycina przy przesuwaniu między ekranami, mi przycina nawet na czystym systemie to nawet jak zainstaluje Helixa 1? Jaki masz ROM, z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Mi też sie przycina od czasu do czasu, tak samo jak przy przewijaniu zakladki z aplikacjami. Ale jest to sporadyczne, i jakoś bardzo nie rzutuje, chociaż fajnie by było jakby płynność była wyższa (przyzwyczajenie z apple;) ). Może Android 2.2 poprawi sprawe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Panowie(i Panie jak są), temat jest o łamaniu bootloadera. Jak chcecie pisać o porównaniach i wydajności to załóżcie nowy temat. Tutaj lepiej zajmijcie się podpisywaniem petycji: http://www.petitiononline.com/freeblms/petition.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cepeen

Nie za wiele tych podpisów pod tą petycją. Liczyłem że będzie wiecej chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Danq

ja tam podpisalem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też podpisałem. Pozostaje czekać w nadziei:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi