Skocz do zawartości
radious

Szanse na złamanie bootloadera

Rekomendowane odpowiedzi

poli_x
    Mi też sie przycina od czasu do czasu, tak samo jak przy przewijaniu zakladki z aplikacjami. Ale jest to sporadyczne, i jakoś bardzo nie rzutuje, chociaż fajnie by było jakby płynność była wyższa (przyzwyczajenie z apple;) ). Może Android 2.2 poprawi sprawe.

prawda panowie jest taka ze takie HTC korzysta z HTC Sense które to jest specjalnie pisane pod Androida,dlatego chodzi ładnie i płynnie jest to tylko złudzenie....2.1 na milestone jest gołe.... gdyby nałożyć na to nakładkę to też by wam wszystko ładnie szybko chodziło

zeby nie było offtopa to również podpisałem się pod petycją:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mao2
    Napisano (edytowane)
    prawda panowie jest taka ze takie HTC korzysta z HTC Sense które to jest specjalnie pisane pod Androida,dlatego chodzi ładnie i płynnie jest to tylko złudzenie....2.1 na milestone jest gołe.... gdyby nałożyć na to nakładkę to też by wam wszystko ładnie szybko chodziło

zeby nie było offtopa to również podpisałem się pod petycją:)

Cos mi tu nie pasuje. Jak HTC HD2 ma Sense pisane pod Androida jakon pracuje na WidnMo. Po drugie nie jest to zadne zludzenie bo bez tej nakladki pracuje tak samo jak nie lepiej.

Moze ktos sie wypowie kto uzywal Leo i MIlestone,tak jak ja,nie jeden dzien ale ale pare miesiecy.

<baggus>hello! pare postów wyżej pisalem, żebyście skonczyli :offtopic: tutaj. Załóżcie nowy temat porównujący sofware w WM vs. Android albo coś podobnego

---------- Post dołączono o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

W sumie racja,to nie na temat.

ps: pod petycje oddalem glos.

Edytowane przez baggus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poli_x
    Cos mi tu nie pasuje. Jak HTC HD2 ma Sense pisane pod Androida jakon pracuje na WidnMo. Po drugie nie jest to zadne zludzenie bo bez tej nakladki pracuje tak samo jak nie lepiej.

Moze ktos sie wypowie kto uzywal Leo i MIlestone,tak jak ja,nie jeden dzien ale ale pare miesiecy.

<baggus>hello! pare postów wyżej pisalem, żebyście skonczyli :offtopic: tutaj. Załóżcie nowy temat porównujący sofware w WM vs. Android albo coś podobnego

---------- Post dołączono o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

W sumie racja,to nie na temat.

ps: pod petycje oddalem glos.

przepraszam przepraszam,mój błąd pisałem co innego a myślałem co innego....owszem HTC HD 2 ma HTC Sense na WindMo.

Mam jednak na myśli ze to ze HTC Sense występuje również na Androida np. w Desire,jak wiadomo Desire wcale mocniejszy od Milestone nie jest... a nakładka HTC Sense chodzi płynnie,wszystko wygląda ładnie.

W przypadku Milestone jest nagi Andek 2.1,uważam że to jest całą przyczyną,ciężko zaktualizować zapewne coś na tak (już) szeroką gamę urządzeń,myślę że jak by Motorola posiadała jakąś swoją nakładkę wizualną,nie było by żadnych przycinek,spowolnień i chrupań....

przepraszam moderatora za kolejny post nie na temat,ale w poprzednim poscie napisałem bzdury i chciałem to tylko wyjaśnić,dyskusję na temat nakładek i chrupań przełóżmy na oddzielny temat (już go zakładam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

akantoch - mam TS ROM V2b i jestem zadowolony bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fiero

A ja zapytam jakie są minusy braku złamania bootloadera ?

Czy chodzi tylko o brak możliwości podkręcenia procesora oraz wgrania nieoficjalnych romów ?

Czy niezłamany system stanowi problem przy instalacji różnego rodzaju programów jak np. spiracona nawigacja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    isaak
    A ja zapytam jakie są minusy braku złamania bootloadera ?

Czy chodzi tylko o brak możliwości podkręcenia procesora oraz wgrania nieoficjalnych romów ?

Czy niezłamany system stanowi problem przy instalacji różnego rodzaju programów jak np. spiracona nawigacja ?

Oprócz wgrywania własnych romów, częstokroć lepszych od oficialnych i braku możliwości podkręcenia procesora, nic więcej zROOTować tel się da, a instalacja wszelkich programów nie ma żadnego znaczenia nawet na niezrotowanym telefonie, oprócz takich które tego wymagają :)

Ja jeszcze raz ponowię pytanie jak wygląda możliwość wgrania bootloadera z Droida?? da się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oprócz wgrywania własnych romów, częstokroć lepszych od oficialnych i braku możliwości podkręcenia procesora, nic więcej zROOTować tel się da, a instalacja wszelkich programów nie ma żadnego znaczenia nawet na niezrotowanym telefonie, oprócz takich które tego wymagają :)

Ja jeszcze raz ponowię pytanie jak wygląda możliwość wgrania bootloadera z Droida?? da się?

Da sie podkrecic CPU wprowadzasz ludzi w blad ;) Ostatnio dyskutowali ludzie lamiacy milestone'a i wedlug nich np z cyanogena da sie z 80-90 % modyfikacjii wgrac pozostale sa zwiazane z kernelem ktorego aktualnie nie da sie zmienic

Nie da sie wgrac bootloadera z droida, http://www.modmymoto.com/forums/showthread.php?t=532081 szczeoglow technicznych nie pamietam chodz gdzies je widzialem, droid napewno nie jest idealna kopia milestone'a maja kilka pewno to o nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macin

A da się podkręcić. Poczytać w dziale romy. Oj ładnie htc odstanie po oc motki. A może zagorzalec htc zrobi te benchmarki co w temacie o oc procka?

A żeby nie było to popieram cteryma rencyma petycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    isaak
    A da się podkręcić. Poczytać w dziale romy. Oj ładnie htc odstanie po oc motki. A może zagorzalec htc zrobi te benchmarki co w temacie o oc procka?

A żeby nie było to popieram cteryma rencyma petycję.

W momencie w krórym to pisałem jeszcze tam tego wątku nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macin

Jak w takim tempie będzie się motka "rozwijać" to oj, oj. BTW fajnie łazi na 1,2GHz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi