Skocz do zawartości
wstsquad

Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym sie dowiedziec czy mozliwa jest wymiana obudowy w htc wildfire s ? jesli tak to gdzie moge kupic ? chodzi mi o panel przedni i tylni. obecnie mam fioletowa i chcialbym sie jej pozbyc jest kompletnie nowa moge sie z kims wymienic na czarna lub szara moze byc nowa lub uzywana ale w dobrym stanie :) prosze o szybka odpowiedz i z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było nie brać w tym kolorze teraz tylko serwis i tylko odpłatna wymiana jeśli zechce im się bawić takim debilizmem bo nie od życzeń klientów oni są .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To było nie brać w tym kolorze teraz tylko serwis i tylko odpłatna wymiana jeśli zechce im się bawić takim debilizmem bo nie od życzeń klientów oni są .
    jak tego koloru nie wybieralem, dostalem na urodziny, teraz wszyscy mi mowia ze to dziewczynski i sie smieja wiec chce zmienic ta dziewczynska obudowe na meska :) a w serwisie tzn ile za to zaplace ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ptr
    teraz wszyscy mi mowia ze to dziewczynski i sie smieja wiec chce zmienic ta dziewczynska obudowe na meska a w serwisie tzn ile za to zaplace ?

Współczuje Ci, że przejmujesz się takimi rzeczami :D Pozdro dla tych "wszystkich":p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozecie mi powiedziec jak wyglada wymiana obudowy w serwisie ?

Edytowane przez wstsquad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Ja mimo że mam model czarny lub grafitowy to przedni panel w świetle słonecznym daje fioletowy odcień!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a może zamiast szukać i płacić za kompletną wymianę obudowy taniej będzie zakupić ładne etui, które maskuje obudowę? Ja zmówiłem coś takiego: PANCERNE ETUI CASE-MATE TOUGH - HTC WILDFIRE S (1993739375) - Aukcje internetowe Allegro . Ale w Twoim przypadku lepszy byłby HTC Wildfire S Cases, HTC Wildfire S Commuter Series Case // OtterBox.com . Zostanie Ci tylko niewielka fioletowa wstawka w miejscu głośnika :-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mozecie mi powiedziec ile wyniesie wymiana obudowy w takim serwisie ? wraz z kupieniem od nich nowej obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi