Skocz do zawartości
yhnyhn

odzyskanie kontaktów z kopii zapasowej utworzonej na karcie microsd na pc

Rekomendowane odpowiedzi

yhnyhn

Witam,

problem takowy:

Telefon odszedł do nieba, a dokładniej wyświetlacz i panel dotykowy. A wraz z nim odeszły wszystkie kontakty (były tylko w pamięci telefonu). Kiedyś przed przywracaniem ustawień fabrycznych trzepnęłam kopię zapasową i potem importowałam z niej kontakty - nota bene powinny tam siedzieć dalej. Przeglądałam zawartość karty pamięci na lapku, ale niczego się nie doszukałam. Telefon uruchamiał się zawsze po podłączeniu do komputera w trybie 'tylko ładowanie', więc to na nic. Dostępny telefon z androidem mam tylko samsung, który nie widzi tej kopii (szukał pliku vcard).

Jakieś rady? Google niewiele pomagają, może źle formułuję pytanie?

Potrzebny app na pc do odessania z karty tej kopii zapasowej i jakiegoś odczytu, o ile ona tam w ogóle jeszcze jest.

Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yhnyhn

nie ma pliku/plików o takim rozszerzeniu na karcie. Czyli nie ma kopii zapasowej. Hm.

Ok, ostatnie pytanie - czy jest możliwość po podpięciu na usb użyć jakiegoś managera, jak np. mobilego? Zaznaczam, że ekran padł, więc nie mogę przejść z trybu 'tylko ładowanie' to jakiegokolwiek innego, nie mogę włączyć debugowania w podłączeniu usb, nie mogę nic.

Pomocy! a:o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Makaan

Pliki .vcf i vCARD to jedno i to samo. Ta druga nazwa jest wyświetlana np. w win7.

Standardowy backup wykonuje się do głównego katalogu na karcie. Nie ma pliku - nie ma backupu. Niestety.

Na przyszłość polecam synchronizować kontakty z Gmailem, wystarczy włączyć wifi co jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi