Skocz do zawartości
Insert12345

Orange faktura do zapłaty

Rekomendowane odpowiedzi

KunDun

Nie, nie chodziło mi o to, że tyle przekroczył rachunek, bo to mnie akurat nie dziwi (Orange lubi doić :D) - bardziej zdziwiło mnie, że wykorzystał te przysługujące 0,5GB tak szybko, bo ja mam problemy z wykorzystaniem połowy z tego a korzystam naprawdę intensywnie (łącznie z tetheringiem przez USB i WiFi) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W promocji z Xperią Arc było 250mb i bodajże 10 gr za 100kb(1zł/mb). Poza tym ciężko porównać zużycie internetu w Galaxy Mini i Arc. Gdy miałem P500 używałem jedynie 1/4 danych, jakie przesyłam obecnie - po prostu mając telefon z większym wyświetlaczem znacznie częściej korzystam z funkcji internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

A jaki wpływ na zużycie danych może mieć model telefonu Twoim zdaniem? Bo ja nie widzę związku - owszem, model może mieć wpływ na komfort korzystania z wielu funkcji, jak choćby przeglądanie stron www, ale bezpośredniego wpływu na ilość wykorzystanych danych moim zdaniem nie ma. To kwestia tego jak się użytkuje telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tanin

I tu sie nie zgodze - przy identycznych parametrach synchronizacji (2 konta e-mail, te same portale spolecznosciowe, pogoda, itp w takiej samej czestotliwosci) dzienne zuzycie daych przez rozne modele telefonow bylo (u mnie) rozne. Dla przykladu oba HTC zuzywaly na to srednio 9MB/dzien, natomiast SGS "zadowalal sie" srednio nieco ponad 5MB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

Nie no, wierzę, tylko wydaję się to totalnie nielogiczne :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tanin
    Nie no, wierzę, tylko wydaję się to totalnie nielogiczne :o

Wszystko tak naprawdę zależy od tego ile informacji urządzenie wymienia przy danej czynności - przy aktualizacji pogody można równie dobrze pobrać kilka kb (temperatura, opady, prognoza) jak i dużo większą paczkę z masą bzdetów. Do tego dochodzi np. łączenie się z serwerami producenta, po co -to wie przeważnie tylko telefon ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi