Skocz do zawartości
maaaciekw

sluchawki do rozmow

Rekomendowane odpowiedzi

Gzyp

ahh sory, że tak późno... ta słuchawka to słuchawka bluetooth od nokii, model bh-108. Ace jej w ogóle nie wykrywa... używałem jej z symbiankiem jak motorem jeździłem, szło normalnie pod kaskiem rozmawiać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukaj w instrukcji jak sparować słuchawki z telefonem.

EDIT: Tak to opisali w teście, który znalazłem na sieci:

Użytkowanie zestawu jest dziecinnie łatwe. Jednego przycisku używamy do wszystkich czynności. Nim włącza i wyłącza się całe urządzenie oraz rozpoczyna i kończy połączenia. Służy on także do aktywacji wybierania głosowego. Przycisk działa z wyraźnym czuciem. Powiązanie z telefonem także nie wymaga zbyt dużego wysiłku. Wystarczy go włączyć, a zielony wskaźnik zaczyna migać w trybie powiązania. Jedyne co należy potem wykonać to włączyć połączenie Bluetooth w telefonie, wyszukać urządzenia i zaakceptować połączenie z zestawem, podając domyślne hasło, zawarte w instrukcji obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uksz

Kupilem na stoisku sluchawki do ace'a i niy dzialaja tylko ze po wcisnieciu guzika do mikrofonu nie zawsze nastepuje reakcja, czasami wykryje a czasami nie. Bylem wymienic i troche podzialaly ale znowu mam to samo! Moze ktos polecic drozsze ale pewniejsze sluchawki ktorych przycisk miktofonu bedzie na 100% kompatybilny z acem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi