Skocz do zawartości
xxminekxx

Jak wgrac system Dell streak 5

Rekomendowane odpowiedzi

Xus

sd cart update pkg na tym wcisniesz power powinno ci wejsc w specjalne recovery i powinno byc wiecej opcji i tam jest tez opcja do wrzucenia rom .zip

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam niechce robic dodatkowego tematu,ale mam problem z android market,byle czego niechce sciagac pojawia mi sie ''Nie mozna pobrac aplikacji''Angry Birds'' z powodu bledu (-101).O co w tym chodzi ?pamietami kiedys ze kumpel wgrywal mi jakis plik na karte pamieci,ichodzilo ?podpowiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sd cart update pkg na tym wcisniesz power powinno ci wejsc w specjalne recovery i powinno byc wiecej opcji i tam jest tez opcja do wrzucenia rom .zip

dasz na jakimś upoladzie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

System do Dell Streaka wgrywa się raczej dość prosto ale trzeba mieć wgrane odpowiednie "recovery" (dla każdego systemu chyba? inne).Recovery wgrywa się w opcji Fastboota majac wgrane sterowniki do Streaka (Qualcoma). Soft bywa w dwóch różnych rozszerzeniach,softy Firmowe-stockowe mają rozszerzenie .pkg a softy modowane rozszerzenie .zip. Aby wgrać soft modowany np.DSCv1 2.4.4 lub 2.3.7 nalezy posiadać wgrane takie recovery które "widzi" pliki z rozszerzeniem .zip czyli również modowane. Mając wgrane odpowiednie recovery i ściągnięty z internetu soft skopiowany na kartę SD uruchamiamy opcję recovery włączając Streaka mając wciśniete klawisze głośności (+ i -) oraz Power,po chwili Streak uruchomi sie a na ekranie mamy wybór m/n upgradu z karty SD.pkg.Klikając + głośność przesuwamy się po "linijkach" wyboru i zatwierdzamy wybrany klawiszem Kamera, dalej otworzy się okno równiez z wyborem upgradu z SD pliku .zip.Wybieramy...itd i zatwierdzamy Kamera,rozpocznie sie wgrywanie softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanko. Chcąc wrzucić nowy ROM na mojego Della pobrałem co potrzeba, zainstalowałem recovery wrzuciłem ROM na SD-card, instalacja przebiega ok ale zawsze zatrzymuje się na logo startowym Androida. Nie ma znaczenia jakie recovery, jaki rom zawsze jest to samo. Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

To jakie romy wgrywałeś? i skąd je ściągałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób dell factory reset... u mnie też tak było za pierwszym wgraniem softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzięki za odpowiedzi ale jak sie nie pomyśli to nic nie uda się zrobić. Zapomniałem, że wrzuciłem niespreparowaną wewnętrzną kartę SD. Kartę spreparowałem i jest ok. Dla informacji G-sensor to układ położony w prawym górnym rogu na tym wystającym kawałku PCB. W moim dellu z allegro okazał się być uszkodzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Opiszę tu problem jaki miałem z pewnym Dellem i jak sobie poradziłem,może komuś się przyda? Otóż zwrócił sie do mnie kolega tu z tego forum z prośbą o pomoc we wgraniu nowszego softu, myslałem, ze to banalna sprawa a okazało się, że nie taka prosta.Dell Streak "przyjmował" wgrane recovery ale przy próbie jego odpalenia by wejść w opcję wgrywania softu z rozszerzeniem .zip pokazywało się stockowe recovery a nie to wgrane.Wersja basebandu tego Streaka była 345 i nie udało mi się znaleźć właściwego dla niego modowanego recovery (może też za słabo szukałem?) a będące na XDA dla tej wersji też nie działało. Zrobiłem "factory reset" ale i to nie pomogło, nawet rozebrałem Streaka myśląc, że coś może z kartą "nie tak" ale i tu wszystko było OK. Wówczas skorzystałem z programu "repairtool" dla Streaka który wgrał się częściowo przez co, jak sadzę, nieco uszkodził aktualny soft (2.2.2) i Streak uruchamiał się, ale tylko do momentu napisu "Dell" na którym się zatrzymywał.Nawet się nieco wystraszyłem że coś spieprzyłem ale ponowiłem wgranie recovery i....tym razem udało się, modowane recovery zadziałało i można było wejść w dalsze części, umożliwiąjące wgranie nowszego (2.3.3 DSC v.1.0 plus upgrade do v.1.5) softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jak wgrać recower.img do romu 360.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi