Skocz do zawartości
xxminekxx

Jak wgrac system Dell streak 5

Rekomendowane odpowiedzi

wibi

Na forum i w tym dziale znajdziesz wszystko, ale odpowiem, wgrywa się przez kabelek z kompa mając ADB na kompie a Streak jest w trybie Fastboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich fanów Della.Mam poważny problem z swoim tabletem Dell Streak5.Kłopot jest z przywróceniem fabrycznym,gdyż przy włączeniu stoi mi na logo Della,i dalej nie chce próbuje robić reset factory,i to mi nie działa co mogę zrobić żeby przywrółcić system.Miałem wgrane update 2.2.2 Froyo.Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Nic nie napisałeś czy masz jakieś dane?Jeśli ci na nich nie zależy to na chomiku jest plik "repairtool" (ok.185MB).Ściągasz,rozpakowujesz,uruchamiasz i podłączasz Streaka kabelkiem, klikasz Start i jak sprzęt jest sprawny powinien wgrać się system 2.2.2.Oczywiście czysty.To pierwsze co mi przyszło na myśl bo inny, to wgranie systemu z kartySD ale nie mam pliku softu więc musiał byś poszukać na XDA w dziale Streaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]Witaj wibi piszesz podłącz kabelkiem skoro przy włączeniu stoi mi na logo dell,i dalej nie chce iść.Wrzuciłem na kartę update pkg froyo 2.2.2 i przez recowery nie widzi tego update,a miałem ten system i śmigał mi bardzo dobrze nie wiem co się porobiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy wgrywaniu GAUSB1A135100.00 Froyo wyświetla mi taki komunikat.Clockmod Recovery v.2.5.01 E:Can,t Find Sdcard Install From Misc: E:Can,t Find Misc: Finding Update Package Opening Update Package E:Can,t Open/Sdcard/Update.zip (No Such File Or Directory) Installation Aborted E:cAN,T FIND Misc.Wipi proszę Cie o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak próbowałeś zrobić Master Reset?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przez reset factory nie wiem iak zrobić Master Reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

@kazimierz1951

Z twojej wypowiedzi rozumiem, że próbujesz używać "repairtool" i jak sadzę masz jakieś dziwne komunikaty?Czy dobrze rozumiem? Może nie wgrałeś driverów przed uruchomieniem aplikacji "QDLTool upgrade build........"?Może napisz wszystko od początku bo tego co napisałeś nie potrafię zrozumieć gdyż piszesz coś o karcie SD a ona w ogóle jest nie potrzebna i nie musi być na niej żadnego pliku gdyż soft-program który tym sposobem się wgrywa jest już w "repairtools" czyli masz go na dysku kompa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam tego repairtools na dysku nie mogę go znależć na chomiku jest ale to nie ten co piszeszTeraz odpalam wisi mi na logo dell po uruchomieniu reset factory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Chyba nie zrozumiałeś.Ściągasz z sieci plik o nazwie "repairtool" (jest w dziale DellStreak na moim chomiku) rozpakowujesz go,instalujesz zawarte w tym programie sterowniki-musisz wygrać sterowniki zgodnie z systemem na kompie,uruchamiasz "QDLTool.............exe" i mając WYŁĄCZONEGO Streaka naciskasz przycisk VOLUME+ i podłączasz pod USB.To co teraz piszę przeczytasz na planszy która otworzy się na kompie gdy uruchomisz "QDLTool.....". Plik ma ponad 180MB więc żeby go ściągnąć,jak nie masz własnego chomika i "transferu" to chyba ci się nie uda gdyż darmowy transfer z chomika to chyba 50MB tygodniowo ale smsem za chyba 2.4zł możesz wykupić 2GB transferu albo spróbuj ściągnąć z innego źródła przez Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi