Skocz do zawartości
Kolos28

MADDEN NFL 12 by EA SPORTS™

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Prawdziwe drużyny. Prawdziwi zawodnicy. Prawdziwe NFL. Oto kolejna Gra ze stajni EA.

OoJUBgav3Y9_sZrg_TYqURoU4_T_vvtFc9ksEVKGIi2CI7PAGFCpv78UkrxERcEoHw=h230

LxL_ZRtCYaekIJ3LUfQto5SgnEzAOCdvmO0CvdyTuA42F7Hrg5o0r5GMLJiN5kxKrA=h230

BKQhFDD6rCfY5l75kQ2URjSCKz_t91zD-ocdDeCDCyvfZhJanCcpHBpt4x9gIjmgl18O=h230

Grał już ktoś w tą grę? Wiecie może ile pobiera ta gra dodatkowo danych?

Tutaj macie filmik który pokazuję tą grę na WFS http://www.youtube.com/watch?v=hOtDPXrIyA4 FILM NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA!!

Chyba jeszcze tylko do dziś jest promocja i można tą gierkę nabyć za 7,14zł

https://market.android.com/details?id=com.ea.game.madden12_row&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLmVhLmdhbWUubWFkZGVuMTJfcm93Il0.

---------- Post dołączono o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

właśnie zakupiłem tę grę i dociągam 206MB na sd, dam znać jak zagram w nią na moim WFS ;)

---------- Post dołączono o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

no to po pierwszych chwilach z grą wrażenia pozytywne, nawet ustawiłem detale na najwyższy poziom i zero ścinek!! Sam już nie wiem - chyba Mój Wildfire S to jakaś udana sztuka :D

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRA NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA!!

Czy uważasz, że moglibyśmy pomyśleć, że ta gra została stworzona przez Ciebie skoro w Android Market pisze wyraźnie: "EA SPORTS™"? :)

Chciałeś chyba napisać, że filmik nie jest Twojego autorstwa :P

Edytowane przez Charnooh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Czy uwarzasz, że moglibyśmy pomyśleć, że ta gra została stworzona przez Ciebie skoro w Android Market pisze wyraźnie: "EA SPORTS™"? :)

Chciałeś chyba napisać, że filmik nie jest Twojego autorstwa :P

racja już poprawiam :PP

---------- Post dołączono o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

pograłem trochę w tą grę i muszę powiedzieć że jest super a grafika dużo lepsza niż w PES2012 - wiem to zupełnie inny sport ale grafika robi ogromne wrażenie. A same rozgrywki to czysty realizm :)

tutaj macie linka z dobrze nagranym gameplay

---------- Post dołączono o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

No i już po promocji - teraz ta gra jest już po prawie 18zł - ufff jak dobrze że skorzystałem i nabyłem ją za 7 bo gra jest na prawdę bajerancja :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmss

A jak ze zrozumieniem zasaD? Ja chętnie bym pograł, ale nie wiem jakie są dokładne zasady. Wszystko jest zrozumiałe?

PS Charnooh. Popraw to "uwarzac" na "ż", bo trzy minuty siedziałem i myślałem, o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    A jak ze zrozumieniem zasaD? Ja chętnie bym pograł, ale nie wiem jakie są dokładne zasady. Wszystko jest zrozumiałe?

PS Charnooh. Popraw to "uwarzac" na "ż", bo trzy minuty siedziałem i myślałem, o co chodzi.

zagrasz dwa mecze i pojmiesz wszystko choć na początku jest dość ciężko. Jeśli chodzi o same rozgrywki to super sprawa dla fanów sportu - Ja obecnie mam zakupione w Markecie PES 2012 FIFA 10 oraz MADDEN NFL 12 i powiem Tobie że gra wciągneła mnie bardziej niż te dwie piłki ;) A grafika po prostu zachwyca :)

Jeśli komuś szkoda kasy na tę grę to można za darmo pograć w NFL Pro 2012 od Gameloft ale ten tytuł to tylko namiastka MADDEN NFL 12 od EA ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Polecam bo na prawdę warto... Korzystajcie z promocji bo cena normalna to prawie 18zł + vat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SpQ

na SGS2 nie da sie kupic :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koxu

Na zte blade działa ok....ale o co w tym chodzi to nie wiem

Wytapatalkowane na ZTE BLADE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawione, dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi