Skocz do zawartości
dahrentrade

[UPDATE 29/02/2012!] m1ndh4x8r GB2.3.5 UE | Stock SenseUI | OC CPU 806 MHZ Default |DATA2SD |

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A propos przekonwertowywania, to app do konwersji ma być w pamięci talefonu czy może być na karcie? Pytam, bo konwertowałem Thumb Keyboard na systemową to nie dość że nie przekonwertowało to wyrzuciło ją całkiem z systemu! Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejne pytanko, bo zaczynam ogarniac wszystko.

Problem wynikl przy probie robienia partycji na karcie, chce zrobic 2 FAT32 i ext4 ale minitool daje komunikat o tym zee windows nie wykryje partycji itp.

Mimo to robie ta partycje, niestety WDS zawiesza sie przy probie odpalenia go z karta, bez karty rusza. Gdzi elezy problem ? FAT32 i EXT4 sa Primary mimo to WDS sie zawiesza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    chce zrobic 2 FAT32 i ext4 ale minitool daje komunikat o tym zee windows nie wykryje partycji itp.

Po co 2xFAT32- prawdo podobny problem z wykryciem karty.

Windows nie wykrywa EXT i o tym informuje Cię MiniTool.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie nie, 2 partycje, Fat i ext. Problem wystepuje po zrobieniu pierwszej partycji, gdy na karcie chce zrobic druga partycje dostaje komunikat. Ignoruje go tworze ext i ok. wkladam do fona a Tu zacinka na starcie.

Problem w XP oczywiscie.

Edytowane przez emilemil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fat potem ext i na odwrot, efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

po przejściu na tego roma zauważyłem duży spadek w pracy baterii, wiem że w WFS nie jest ona fenomenalna, ale przy normalnym użytkowaniu (rozmowy, trochę gry i muzyki) nie chce mi wytrzymać całego dnia z czym wcześniej nie było problemu, a telefon służył mi jako odtwarzacz muzyki. Do tego telefon strasznie długo się ładuje o ile wcześniej było to kilka godzin teraz jest to kilkanaście. Czy wiecie co może być przyczyną takie obciążenia baterii i czy da się coś z tym zrobić?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj setcpu, ustaw smartass2/noop 200MHz/806MHz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wcześniej ktoś o to pytał-bez odp. Czy na tym ROM'ie macie tak, że przy ładowaniu wyłączonego telefonu dioda ładowania cały czas świeci na żółto niezależnie ile się telefon ładuje? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że na którymś romie miałem tak jak piszesz ;) Całkiem możliwe, że na tym bo tego używam najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi