Skocz do zawartości
dahrentrade

[UPDATE 29/02/2012!] m1ndh4x8r GB2.3.5 UE | Stock SenseUI | OC CPU 806 MHZ Default |DATA2SD |

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd mogę pobrać wersje deodex z 29-02-2012?

Już nie ważne.

Czy ten mhr_stock_rom_odex.zip ROM jest najnowszy? Czy może m1ndh4x8r_ROM_Sense2.1_GB2.3.5_28_2_2012.zip

I czy jest jakaś wersja tego romu deodex w sieci?

Edytowane przez lisek594

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chris6

Ten ROM jest "martwy" i nie będzie rozwijany. Wersja z lutego jest ostatnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ktoś używał tego

Partycja swap
    na tym ROM'ie, czy to dodaje partycję na karcie już z określoną wielkością, czy można później określić jej wielkość. I czy spełnia ona swoje zadanie zwiększając RAM ? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Swap tylko spowalnia telefon gdyż karta w telefonie za wolna, dodatkowo swap niszczy karte sd bo ciągle coś mieli na karcie (swap = plik wymiany)

Wysłane z Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam kartę A-Data 16GB class10, może ona da radę. Chodzi o to że niektóre apps zużywają dużo RAM'u a chcę aby były uruchomione, reasumując, przydałoby się więcej. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na naprawienie pewnej kwestii a mianowicie takiej, iż jak chcę wejść w Ustawienia HotSpot-u WiFi to dostaję komunikat "Aplikacja Ustawienia (proces com.android.settings) została niespodziewanie zatrzymana" czy można to jakoś naprawić bez robienia wipe, wgrywania ponownie romu, czyli bez ponownego instalowania wszystkich aplikacji itp. dodam, iż włączenie HotSpot-u WiFi działa, ale nie działają Ustawienia HotSpot-u WiFi. Ponowne uruchomienie telefonu niestety nic nie daje.

Dane wgranego romu to : m1ndh4x8r_ROM_Sense2.1_GB2.3.5_28_2_2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem rom ten: m1ndh4x8r_ROM_Sense2.1_GB2.3.5_28_2_2012.zip wcześniej dokonałem partycji karty na Fat32 i ext4.W programie Link2SD w ustawieniach ustawiłem Auto jako lokalizacje instalowania aplikacji.W tej chwili mam około 50mb..Dlaczego instalując aplikacje ubywa pamięci wewnętrznej w telefonie?:mad:

Edytowane przez Ferdi328

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos mi moze powiedziec dlaczego moj wfs wiesza sie na OC 806 mhz i jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prostu procesor nie wyrabia. Każdy telefon, ma inną sztukę procesora, a każdy procesor działa inaczej. Nie podeszła Ci jak widać dobrze kręcona sztuka. Zmniejsz troszkę i jeśli nie będzie Ci się wieszać to po prostu zostaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, a czy ten system mozna normalnie zainstalowac przez recovery po zrobieniu full wipe, czy trzeba tak z partycjami jak w poradniku? a;)

Aha i wersja z 29.02.12 chyba padl link, moglby ktos podac nowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi