Skocz do zawartości
dahrentrade

[UPDATE 29/02/2012!] m1ndh4x8r GB2.3.5 UE | Stock SenseUI | OC CPU 806 MHZ Default |DATA2SD |

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, system normalnie wgrywasz przez recovery. Partycje są tylko do takich programów jak link2sd/data2sd. Jeśli link2sd będzie zpreinstalowany, możesz go usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niziu

Jak z baterią na tym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowalem i powiem ze u mnie lipa, po pierwsze nie moglem go wcale zainstalowac(z kernelem 600 bo u mnie 806 slabo chodzi, chociaz dzialal na 800 przez ok. 20 minut bez zawiechy, ale potem stanol i musialem od nowa wgrywac), po drugie apki z poza marketu powoduja reboot. Szkoda, szkoda ajjj szkoda :facepalm:

@up jezeli chodzi o baterie to zalezy od ustawienia procesora, jak podkrecisz i uzywasz (szczegolnie z netem) to zjada dosyc szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało mi się odblokować bootloader, udało mi się wgrać rom ale po instalacji data2sd nie wstaje tylko zielony htc. Link2sd też nie działa bo nie widzi karty i nie wiem gdzie popełniłem błąd..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

a kartę podzieliłeś na partycję?

Fat32 Primary (do mediów itp.)

Ext4 Primary (odpowiada za powiększenie partycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłem. w ext4 nie zrobiłem primary, chociaż jak się później okazało formata udało się zrobić z poziomu cwm. dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niziu

Jest jakaś możliwość wyłączenia szybkiego dostępu do ustawień (ostatnio używanych aplikacji na pasku powiadomień)? Flashowałem paczkę z kuchni bez tego lecz nic to nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuraz

Ja po zainstalowaniu data2sd rom po kilku uruchomieniach nie wstaje zatrzymuje się na tym ludziku kręcącym. Ktoś pomoże ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ladgim

Od kilku dni mam WFS. Po odblokowaniu i soff pora na rom. Który? Przetestowałem kilka (wszystkie na sense) szerokim łukiem omijając CMy. Z czystym sumieniem mogę ten rom polecić. Z jedną uwagą. Nie instalujcie Data2sd bo rozwali wam system. Link2sd wystarczy. Rom szybki. O stabilności nic nie powiem bo testuję go 3 godz. Jak na razie bez uwaq. Aha, mam wersję 2.13.401.2 i 2.1 sense (gdzie tu 3?). Procek 806-120.

Linki nie działają i nie moge pobrać uaktualnienia 29/02/2012. Może ktoś ma lub poda działający link.

---------- Post dołączono 12-02-14 o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano 11-02-14 o 16:22 ----------

ups! Jednak nie poleca. Sypie się. szukam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi