Skocz do zawartości
unguided1989

I5700 i pisanie smsów.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zmieniłem.

I jeszcze jedno pytani, jako że piszę właśnie dużo smsów to czy HTC G1 nie będzie dla mnie lepszym wyborem ? chodzi oczywiście o klawiaturę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gore
    ...Na spicy nie ma multitoucha takze pisanie dwoma kciukami mija sie z celem...

Pierwsze słyszę, mi multitouch (jego brak) nie przeszkadza w pisaniu dwoma kciukami - raczej nie wciskam dwóch przycisków naraz O.o podobnie jak na klawiaturze, bo od szczęścia zależało by, która litera mi wyskoczy :P

maludroid: obczaję tą klawiaturkę, jeśli można bez roota ją wgrać :) ale póki co zaobserwowałem, że przycinająca klawiaturka 1.5 w poziomie, przestaje przycinać po wpisaniu jednego wiersza już wcześniej :) ciekawe. A można wiedzieć jak taka kalibracja wygląda ? (i czy jest w tej androidowej klawiaturce też ?)

OT: G1 podobno nie jest demonem prędkości - równie dobrze, możesz kupić Samsung Delphi - o wiele tańszy ale bez Androida ale ma QWERTY :P - ale to chyba kwestia gustu też, jak pasuje Ci G1 to bierz - raczej daleko takim małym (wielkościowo) telefonom z klawiaturą dotykową do prędkości pisania klawiatury fizycznej. Ale druga sprawa to taka, czy piszesz elaboraty w sms-ach, czy któreki 1 - 2 zdania ;)

Przecież SMS to Short Message Service

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i5700 bawiłem się nim trochę i powiem, że bardzo wygodnie pisało się na niej i nie tylko mi ale tez dla mojego ojca :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jestem chyba jakimś wyjątkiem tutaj. Być może ma coś z tym wspólnego moje 28 lat, a wiadomo, że im starszy człowiek tym gorzej się przystosowuje do nowinek. A ekran dotykowy to dla mnie nowinka w tej chwili, nie miałem nigdy takiego urządzenia. Smsy pisze mi się fatalnie, nie mam specjalni ogromnych dłoni - ot, taki normalne. Ale napisanie smsa np. idąc to już dla mnie ogromny kłopot. Problem mam zwłaszcza z prawą stroną klawiatury - tam gdzie jest MNO często zamiast O wskakuje mi M albo N. Niżej natomiast - WXYZ najczęściej mi się dotyka razem z "/@"

Na dodatek T9 sprawdza się tu fatalnie. Muszę przewijać mały paseczek z podpowiedziami słów zamiast wybrać z jakiejś długiej listy albo wypisanych po przecinku i większą czcionką.

I to wszystko przy chodzeniu pieszo. A jadąc samochodem to już w ogóle niewykonalne chyba - a przynajmniej jeśli nie chcesz kogoś zabić przy tym. Teraz już rozumiem dlaczego są te wszystkie kampanie w USA na temat niebezpieczeństwa pisania smsów i prowadzenia samochodu jednocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ spokojnie, idąc pieszo nie ma szans że coś napiszesz na dotykowym, ja doskonale o tym wiem:)

Ja w omni też pieszo nigdy nie napisałem żadnego smsa :)

A co do samsunga delphi to raczej nie, miałem symbiana w dwóch telefonach, potem windowsa mobile a teraz chce przetestować androida, bo ogólnie lubie grzebać, różne programy, internet gg jakieś bajerki tylko że piszę sporo smsów:)

Najwyżej kupię rysik i będę pisał jak w omni, widziałem na allegro już sprzedają rysiki do pojemnościowych ekranów:P

Pozostaję tylko sprzedaż mojej leciwej omni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam swoje trzy grosze - jak toś twierdzi że źle mu sie pisze na i5700 niech spróbuje na HTC Diamond :D Dam sobie rękę uciąć że szybko powróci do i5700. Ze swoich obserwacji wiem jedno, do wszystkiego trzeba podejść z odrobiną rozsądku a na Spicy się pisze naprawdę nieźle. Jednakże jak ktoś lubi pisać to niech kupi sobie tel z klawiaturą qwerty, lub ekranem rezystancyjnym z rysikiem (i tak wreszcie zabije się swoją pięścią) albo niech zacznie gadać a nie pisać. Co do obsługi tel. podczas jazdy - trzeba się zatrzymać albo nie narzekać , odebrać rozmowę można bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to nie ten dział ale zapytam:P

Może polecicie mi coś w cenie ~700zł z klawiaturą fizyczną+android ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kons
    Wiem że to nie ten dział ale zapytam:P

Może polecicie mi coś w cenie ~700zł z klawiaturą fizyczną+android ?

Tak rzeczywiście nie ten dział :P To raz,a dwa nie ma nic w tej cenie z Androidem na pokładzie i fizyczną klawiaturą włącznie.Najlepszym wyborem chyba będzie Samsung I5700 i wgranie do niego jak najbardziej wygodnej klawiatury ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FUBU
    a dwa nie ma nic w tej cenie z Androidem na pokładzie i fizyczną klawiaturą włącznie

Jak to nie, ERa G1 tlyko ze to przedpotopowiec :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zostawię te posty ale to nie dział o tym więc z dalszą dyskusją szo to innego działu (patrz. dział co kupić) XD

+++++++++++++++++

+666 diableski post ^^+

+++++++++++++++++

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi