Skocz do zawartości
unguided1989

I5700 i pisanie smsów.

Rekomendowane odpowiedzi

Do niedawna brakowało mi t9 i tylko tego brakowało mi po przesiadce z n5800. Odkąd mam HTC_IME jeszcze bardziej pokochałem ten telefon :) polecam

Jest problem z HTC_IME - wpisywanie haseł gdy piszesz szybko a:/ i wprowadzasz znak do którego jest wymagane wciśniecie 2-3 razy jednego przycisku (klawiatura telefonu) HTC_IME dodaje w polu z hasłem kolejny znak/znaki, dzieje się to raczej losowo jedyne co można zrobić to powolutku wpisywać hasło:mad:

Nie sprawdzałem czy zostało to zgłoszone jako oficjalny bug

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamdz

też to zauważyłem, występuje to chyba tylko przy wpisywaniu haseł, może i czasem przy loginie ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xanavi

Witam,

Poszukuje najlepszego T9 pod Spice. Korzystam teraz z HTC ime mod ale tam baza słów jest bardzo słaba, może ktoś zna jakąś dobrą klawiature z bogata bazą polskich słów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może swype?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może swype?

Swype nie ma T9. Ale polski słownik ma dość rozbudowany.

Ze znanych mi tylko htc IME ma słownik T9. Zresztą wg mnie słownik T9 to przeżytek razem z układem klawiatury telefonicznym. Teraz liczy się układ klawiatury qwerty,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w multimediach jest klawiatura z LG GT540 podobno ladnie sie sprawuje na spicy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam klawiaturę swype! Ja po pierwszym dnu użytkowania seype'a przyzwyczaiłem się i śmigam na niej jak na żadnej innej. Oczywiście musi to być swype z polskim słownikiem. Bardzo dobra klawiatura dla "dużo-piszących".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polecam klawiaturę swype! Ja po pierwszym dnu użytkowania seype'a przyzwyczaiłem się i śmigam na niej jak na żadnej innej. Oczywiście musi to być swype z polskim słownikiem. Bardzo dobra klawiatura dla "dużo-piszących".

swype jest bardzo szybką klawiatura ale można dojść do niezłej wprawy też na htc IME albo na stockowej ;)

tyle że swype wygrywa wygodą, jak dla mnie jego wada jest to że nie zmniejsza się przy density 120, nadal zajmuje sporą część ekranu, podczas gdy stockowa jest malutka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gincu7

A mi Swype nie podpasował-10 min próbowałem coś pisać i ciągle nie trafiałem. SwiftKey jak dla mnie lepszy(chociaż dopiero dla anglojęzycznych to musi być cudo-w polskim za dużo różnych końcówek więc nie zawsze będzie dobre słowo), opcja predykcji jest na wysokim poziomie. Ale czaję się na wypróbowanie 8pena czy jakoś tak, wygląda dziwnie-ale może być skuteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem na tym telefonie pisze się dobrze, piszee dużo smsów więc polecam. Na klawiaturze poziomej też się dobrze pisze ; D :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi