Skocz do zawartości
Sobol

PS3 czy XBOX 360

Rekomendowane odpowiedzi

Sobol

Siema

zamierzam kupić sobie XBOX'a lub PS3 lecz nie wiem co lepsze, chciałbym to kupić pod gry bo kompa to się mi nie opłaca. Czytałem trochę o tym i o tym tylko że jak zawsze 3/4 wypowiedzi są tych co tego nie mają a się wypowiadają liczę na wasze szczere opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz Sobol to jest hmm. Drażliwy temat bo jeden poleci ci PS a drogi Xb.

Jak rozumiem bedziesz chciał grać przez sieć ? to musisz na orginalnych grach jechać bo Ban :/

Xbox ma tańsze gry i to za nim przemawia

Ale PS3 ma blueray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sobol

Coś za coś a słyszałem że do Xb można podpiąć jakiś inny napęd optyczny :) chodzi też o to że mam TV 52" i co lepiej pod tym bd śmigać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam oba, wolę Xboxa 360. Jedyne co jest lepsze w PS3 to pad, w x masz bardzo nie naturalnie ułożoną dłoń podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sobol

a teraz też poważna sprawa PS3 ma różne wersje Slim itd. i XBOX też ma różne wersje Elite itd tylko którą wybrać nie znam się na tym i czy kupować przerabianą czy orginałke i jak poznać czy nie BAN'owana xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bieski
    Napisano (edytowane)

Poczekaj troche. Na targach e3 MS przedstawi prawdopodobnie x360 w wersji slim. Powinny troche spasc ceny.

Wszystko zalezy od twoich funduszy, Jesli masz kase na oryginaly bierz PS3 i nawet nie patrz na xboxa :)

Jesli chcesz grac z rodzina to rowniez nie patrz na xboxa. Na x360 nie ma takich gier jak Buzz, Singstar, little big planet eye pet.

PS3 z racji BD jest bardziej multimedialny. Na x360 jest tylko wymarly naped HD.

Jesli nie masz kasy to kup X360 i przerob.

PS. Mam x360, nie PS3 :D

Edytowane przez bieski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy czy będziesz chciał przerabiać, jeśli nie to szukaj najnowszego Jaspera w wersji Elite - o ile masz tyle kasy.

Jak znajdziesz jakiś wynalazek ze starym kernelem to będziesz mógł odpalać gry z pendrive albo dysku. Na najnowszym pozostaje tylko zmiana firmware w napędzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersje Xboxa

Tu chodzi o Pojemność dysku twardego

Pod TV 52 cale to jasne ze PS3 lepiej pociagnie bo ma HDMI i BluRay

Ale jezeli nie ma dla ciebie znaczenia kwota gier bierz PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sobol

Fundusz mam ok 2 tysiące na Fona / PS3 / XBOX 360 lub coś tam innego (kasa z 18-stki) bo jak czytałem to XBOX 360 ma 720p i 1080i a ja bym chciał 1080p

Szukam czegoś po kino domowe 5.1 harmon/kardon (głośniki JBL) i TV mam ochotę zrobić wrażenie na rodzince bo z kompa to męczarnia jest odpalać a jak dziewczyna przyjdzie czy koledzy na browarka to tak miło odpalić konsolkę i sobie pograć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To PS3 bedzie ci ze wszystkim współpracował :D No ba konsolka piwko i odjazd :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x