Skocz do zawartości
prorok95

problem z blokadą

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem ze swoim larkiem.

Więc kiedy chcę wprowadzić moj tablet w stan uśpienia (zablokować go) to po paru sekundach lark sam się wybudza, włącza się na ekranie głównymi tak zostaje. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Ja go blokuję czyli usypiam, a on sam się za chwilę włącza i tak w kółko, a jak go zostawię to jest włączony na ekranie głównym aż do wyczerpania baterii :zdegustowany: , mój lark sobie ze mnie kpi :mad: to się robi na prawdę wkurzające.

Jeszcze informacja:

Posiadam launcher pro plus oraz system z tego linku:

http://forum.android.com.pl/f356/uwaga-nowy-rom-2-3-1-stabilny-bez-bugow-jak-w-larkowym-polecam-111600/

Dla jasności, wcześniej nie miałem takiego problemu, stało się tak z dnia na dzień...

Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boos

to zrób wipe reset i jeszcze raz zainstaluj ten rom :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę pomogło, ale kiedy usypiam larka on się budzi z ekranem głównym i tak 3 arzy, za czwartym budzi się ale na ekranie blokady i wtedy jak go zablokuje to dobiero usypia i się nie wybudza. Ale sam się ne chce usypiać jak nie korzystam z niego dłuższą chwilę. Dopiero musze wprowadzać ten zabieg :zdegustowany: dzięki wielkie ale jak ktoś ma jeszcze inne pomysły to będę bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boos

a moze złe masz ustawienia w Larku zobacz ile trzeba czekać na wygaszacz ekranu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi