Skocz do zawartości
pchodakowski

Przeglądarka systemowa wyłącza się sama

Rekomendowane odpowiedzi

blon

mam to samo na Asusie TF101... nie wazne jaka przegladarka zawsze to samo nagle poprostu znika. Zadnych bledów nic, ostatnio ten sam problem mam na skypie rowniez nagle znika.

nie mam zadnego taskilera i nie mam pojecia co to moze byc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mamten problem na transformerze. Uruchomionevuslugi to antywirus, myzine, mynet, parlingo, muzyka, poczta, mapy, battery solo. Wywala z kazdej przegladarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązał ktoś problem ? Mam to samo strasznie wkurzajaca rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem, pojawilo sie to na facebooku, podczas uruchomienia video czat i tobyl problem z java script. Moze teraz bedzie mogli cos zaradzic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie wznawiam wątek, gdyz mam ten sam problem na galaxy tab 2 10'. Pomoże ktoś?

---------- Post dołączono o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Ponownie wznawiam wątek, gdyz mam ten sam problem na galaxy tab 2 10'. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pomoglo wyjęcie nieopłaconej karty sim (heya) i zresetowanie taba. Zaczął śmigać aż miło.Kartę włożylem spowrotem i jest ok. (Nadal nieaktywna). Przedtem poza wgrywaniem nowego romu, zrobilem chyba wszystko. Moze przypadek, ale dziala bez zarzutu. Nic nie boli warto sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ktoś rozwiązał problem? U mnie to występuje na dolphinie wyłącza się samoczynnie bez żadnego raportowania o błędzie. Przeglądarka była już reinstalowana, system Android 4.2.2 przywracany do ustawień fabrycznych i nadal to samo, Sprzęt to galaxy tab 3 10.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dopisze sie do wątku ponieważ zauważyłem że mój Lg L90 na androidzie 4.1 ma to samo .Obojętnie jaka przeglądarka czy opera czy chrome nawet lisek sam się wyrzuca do pulpitu .Od pewnego czasu to się robi ,próbowałem czyścic system dostępnymi programami ,mam antywirusa McAfe Security bo mysłąem że przez wirus .dalej nić to nie daje .Smartfon miał w grudniu ostatnią aktualizacje a wcześniej nic się nie działo czyżby aktualizacja zaszkodziła Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Moim wywala przez brak ramu

Wysłano z Kosmodromu Bajkonur:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi