Skocz do zawartości
Ash

advanced task manager

Rekomendowane odpowiedzi

Ash

Czy ktoś byłby tak miły i oświecił mnie jak prawidłowo skonfigurować Advanced Task Manger ?

Zainstalowałam sobie ten program w celu prrzedłużenia żywotności baterii ale nie wiem co i jak mam tam ustawić.

WIem że on ma zabijać działąjące procesy ale np budzik powinnam wyłączyć z tej listy.

Ale w momencie jak włączam go mam zakładkę aplikacje i tam faktycznie są ale nie wszystkie tylko góra 4 czy 5 zaznaczone na szaro ptaszkami i w zasadzie wszystkie 4 kliknęłam i dałam exlude. Ale czemu nie ma wszystkich np budzika ? Potem zakładka procesy tam mam też coś kliknąć ? No i na koniec system.

Kolejny progrem to taki, że ponoć on ma co jakiś tam czas wyłączać nieużywane aplikacje ale te opcje mam z kolei nieaktywne w ustawieniach...

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

menu→preferences→Auto-End Frequency (co ile ma zabijać procesy

menu→preferences→Auto-End runnig Apps należy zaptaszkować aby ubijał procesy

menu→preferences→Auto-End Exluded List -> tam wybierasz wśród listy aplikacji, które mają byc pomijane przy automatycznym kończeniu.

To co zaznaczyłaś, służy do wyjątków, przy ręcznym zabijaniu procesów (guzik End All)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

Tylko że właśnie te opcje mam na szaro podświetlone nie da się ich kliknąć auto end running apps domyśle jest zaptaszkowane też nie da się kliknąć.

To co zaznaczyłaś, służy do wyjątków, przy ręcznym zabijaniu procesów (guzik End All)
    to jak rozumiem jest widget na pulpicie ?

OK już doszłam do tego ;) miałam wersję 1.3

Edytowane przez Ash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączę się do tematu - jaka wersja jest w takim razie potrzebna aby funkcja Auto-End runnig Apps działała. Znaczy się aby można ją była uaktywnić bo także mam nieaktywną.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OK już doszłam do tego ;) miałam wersję 1.3

Oj, to ostro!

Podłączę się do tematu - jaka wersja jest w takim razie potrzebna aby funkcja Auto-End runnig Apps działała. Znaczy się aby można ją była uaktywnić bo także mam nieaktywną.

Pozdrawiam

Obecna wersja to 3.5, a może nawet więcej. Ja używam 3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zana

Wersja 3.7

Nowa ikonka programu, dodana opcja Shake-to-End-ALL, Android 2.0 support

PS

Ash pewnie miała Free Advanced Task Manager v1.3

Edytowane przez zana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PS

Ash pewnie miała Free Advanced Task Manager v1.3

Ja też miałem 1.3 dzięki za linka podinstalowałem i już działa jak należy :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ash

No dokładnie z tym że gdzieś na forum wyczytałam że od wersji 2.0 nie potrzeba roota więc się pokapowałam że coś jest nie teges ;)

Coś miesza mi ta aplikacja niby miała nie wyłączać budzia i innych takich tymczasem pomimo że są na liście exclude - wyłącza ale zobaczymy może coś się da poradzić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dedkam

czy mozna jakos odznaczyc aplikacje aby nie byla zamykana po wcisnieciu end all? jest tam niby exlude list ale nie wiem jak mam tam dodac jakas aplikacje. moze to przrz wersje free, ewentualnie skad mozna pobrac wersje pro?

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi