Skocz do zawartości
saymonides

Samsung Galaxy NOTE N7000XXLA1_N7000OXALA1_OXA (05.01.2012) !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy notek sie nie obrazi jak mu będę zabierał papu ;))

A jak Ty obniżasz to napięcie ? :)

Jesteś pewien ze stock i repartition kasuje też licznik ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja raz mialem trojkat i dalem tak i wszystko ok . Jak cos pisz na gg smialo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wgrasz oryginalny room to trójkąt zniknie ale licznik się nie wyzeruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo ze cofnac sie nie da, tylko wtyczka ale trojkat znika i mozna zapobiec zeby znowu nie nabilo licznika oraz zeby trojkat nie wyskoczyl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to niewiele się różni od KL8 chociażby wyglądem ale przyznać muszę, ze odblokowanie ekranu jest szybsze i bateria dużo lepiej trzyma i zasięg jest dużo lepszy

na KL8 miałem akcje, że dzwonie do osoby obok i ja mam sygnał a ona nic na ekranie a teraz jest cacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaz666

podpisuje sie obiema rękami pod tym postem zasięg cacy aż sie zdziwilem już chwaliłem T.mobile ale nie KL8 zrobilo swoje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ten rom jest zdecydowanie szybszy niż KL8. Natychmiastowe odblokowanie, i co najważniejsze bateria o wiele dłużej. Na KL8 miałem w granicach 30 godzin, na tym mija juz 50 i zostało kilka procent. Ja używam telefonu i jest to dla mnie znakomity wynik. Facebook, GG, GMAIL , Wi-Fi, synchronizacja, kalendarz, pogoda, rozmowy, dane po sieci bo po to ten sprzęt został stworzony. Dla tych którym bateria, po 5 dni...to wierzę. Myślę że jakbym swojego dotknął raz na dzień przez sekunde to też by tak trzymała.... śmieszą mnie te zrzuty ekranu "5 dni, 5 godzin i kikla sekund zasilania baterią" :) Ogólnie spadłm mi wynik w AnTuTu do jakiś 3900- 4000 pkt, nie wiem jak było na KL8, ale jakoś mnie to nie poraża. To z czego korzystam dziala błyskawicznie i nic się nie tnie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi