Skocz do zawartości
Roszi

Cyanogen mod 7 i powolna przeglądarka stockowa

Rekomendowane odpowiedzi

Roszi

Witam,

Od kiedy zainstalowałem cyanogen mod 7 system chodzi bardzo płynnie. Zastrzeżenia mam do działania domyślnej przeglądarki, której szybkość działania ni jak ma się do czasów, gdy miałem androida 2.1 i taktowanie ustawione na stałe na 1200 MHz. Czasem przypomina mi to czasy, gdy siedziałem na jakimś Pentium z 32 MB ramu :D.

W ustawieniach CG max taktowanie procka to 1 GHZ. Czy można zwiększyć tę wartość bez stawiania systemu na nowo? Czy znany jest jakiś "przeglądarkowy hack"?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jurad

Jeżeli chodzi o stockową przeglądarkę to ja bym ją wymienił bo jest strasznie zamulona. ja używam opery która działa dużo szybciej. Co do kręcenia na stałe do 1200 to już trochę przesada, bateria będzie ci schodzić bardzo szybko. Ja u siebie mam podkręcone do 800 i wszystko chodzi płynnie. Jeżeli chcesz usilnie mieć te 1200 to ściągnij z marketu MilestoneOverclock i se podkręć, ewentualnie poczytaj sobie ten temat klik/.

Zajżyj też tutaj klik , jest tam punkt

Przyspieszyc CM7 / uzyskac jeszcze lepsza wydajnosc / zapas RAM'u podrzucił fina1cut

Poczytaj i zastosuj się do podpowiedzi. Bardzo pomaga, nie sam procesor daje wydajność i płynność działania MM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roszi

Ogromne dzięki za profesjonalną pomoc :).

Rzeczywiście, stockowa przeglądarka muli sama z siebie. Po wymianie na Dolphina jestem w raju. Pokombinuję jednak z ustawieniami CM, ponieważ mam wrażenie, że ta dynamiczna zmiana taktowania zależnie od potrzeb działa tak sobie.

A co do 1200 Mhz i baterii - prawdę mówiąc, to nie było tak źle. Takie taktowanie miałem ustawione na stałe przez z grubsza pół roku i dawało radę do nocy przetrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi