Skocz do zawartości
maario78

I9100XXKPA Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawili ten nieszczesny auto-focus przy nagrywaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najważniejsze jest to, że pracują nad tym i widać to. Praktycznie non stop się wylewają softy, to jest 9 wersja? Kp1-8, teraz KPA. Może w lutym będzie stable, wszystko idzie w dobrym kierunki i nie pojawiają się nowe błędy.

potwierdzam 9 wersja:

KPA=KERNEL=XXKP9

czyli analogicznie gdzieś za tydzień pewnie dostaniemy 10 wersję ICS

Edytowane przez scooby666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    najważniejsze jest to, że pracują nad tym i widać to. Praktycznie non stop się wylewają softy, to jest 9 wersja? Kp1-8, teraz KPA. Może w lutym będzie stable, wszystko idzie w dobrym kierunki i nie pojawiają się nowe błędy.

potwierdzam 9 wersja:

KPA=KERNEL=XXKP9

czyli analogicznie gdzieś za tydzień pewnie dostaniemy 10 wersję ICS

Kernel KP9 jest w oddzielnym pliku KERNEL z paczki Sammobile i pochodzi z 2 stycznia. Natomiast plik CODE zawiera zdaje się kernel KPA z 5 stycznia 2012 r. w pliku zImage. Pewnie wieć 2 stycznia był build KP9, który nie wyciekł a jego pozostałością jest ten oddzielny kernel.

---------- Post dołączono o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

"Jak chcesz soft podobny do ICS to kup Galaxy S III". To zdanie będzie pewnie wykorzystane w nowej kampanii reklamowej nadchodzącego flagowego telefonu :)

Podzielam zdanie kolegi. Odkąd zobaczyłem ICS wiem że następne telefony to tylko z serii Nexus będę brał pod uwagę.

Wysłane z mojego GALAXY SII za pomocą Tapatalk

Wystarczy wgrać rom Cyanogenmod 9 dla SGS 2 i masz doświadczenie czystego ICS. Świetny i stabilny rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    juh
    Wystarczy wgrać rom Cyanogenmod 9 dla SGS 2 i masz doświadczenie czystego ICS. Świetny i stabilny rom.

Nie ma tak różowo ponieważ Samsung nie udostępnia sterowników/firmware więc na jakimkolwiek modzie hardware nie jest w pełni wykorzystywany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux

Okazuje się że jest gorzej niż przy 2.3.6 a ten system miał być lepszy, szybszy, płynniejszy i doskonalszy.

Mam nadzieje że finalna wersja będzie śmigać co najmniej jak 2.3.6 z twekami bo w innym razie nie widzę sensu przechodzenia na ICS.

Na dzień dzisiejszy system działa stabilnie jednak jak w mucha w smole w porównaniu do poprzednika, a działanie to podstawa, więc brak jakichkolwiek powodów na instalowanie tego na fonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do cyanogenmoda to mylicie się co do wykorzystywania i sprawności w 100%. a co do tego ICS od Samsunga, to lekka kpina. tylko delikatne zmiany w wyglądzie ustawień i nic więcej. stara aplikacja od aparatu, stary yt.. wygląd launchera stary, wygląd skrzynki sms - stary, wygląd dialera - stary. nic totalnie nic nowego! tylko radośc z tego, że mamy inną cyferkę w informacjach o systemie. no proszę Was. przecież wszystkie te pierdoł typu: blokada ekranu itp. można dograć do 2.3.6. o to chodzi aby w pełni cieszyć się z ICS'a a na to pozwoli tylko Cyanogenmod w tym wypadku, bo samsung nie zrezygnuje ze swoich nakładek na niektóe aplikacje i na cały system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma tak różowo ponieważ Samsung nie udostępnia sterowników/firmware więc na jakimkolwiek modzie hardware nie jest w pełni wykorzystywany.

Dotyczy to w tej chwili tylko odtwarzania i nagrywania wideo. Wszystkie UI aplikacji są pięknie przyspieszane sprzętowo. Nie wiem jak teraz wygląda działanie romu KPA Samsunga ale przy romie KP8 Cyanogenmod 9 był 100 razy stabilniejszy od Samsungowego. CM 9 chodzi szybko i gładko jak masełko. Też długo trzymałem się daleko od Cyanogenmoda. "Łysy" system Gingerbread miał wiele braków, które uzupełniał TouchWiz. Teraz jednak przy ICS prawdziwą radość korzystania z telefonu daje CM 9 bo TouchWiz 4 stał się obciążeniem a to przecież dopiero początki - brak jeszcze mnóstwa funkcji pozwalających na customizację CM 9.

Edytowane przez Ramelov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gaugan

problemem chyba jest to, że samsung pakuje starego, bo z gingera, touchwizza 4.0, a juz powinna być wersja 5.0 zrobiona specjalnie pod ICS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi