Skocz do zawartości
maario78

I9100XXKPA Android 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnosnie paska na dole.Po wgraniu Android 4.0.3 ten pasek po chwili znika i nigdzie nie mozna wejsc.Dopiero po restarcie fona pasek wraca i jest ok,ale po chwili zabawy znika spowrotem.Macie tez cos takiego??Dziekuje za odp pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.

Mam pytanie odnosnie paska na dole.Po wgraniu Android 4.0.3 ten pasek po chwili znika i nigdzie nie mozna wejsc.Dopiero po restarcie fona pasek wraca i jest ok,ale po chwili zabawy znika spowrotem.Macie tez cos takiego??Dziekuje za odp pozdrawiam Marcin

mam niestety... obszedlem to tak, ze wchodze w menedzera zadan i wywalam wszystkie procesy, po czym telefon odpala jeszcze raz silnik graficzny...

zawiesza mi sie kalendarz za kazdym razem, jak probuje zmienic ktore kalendarze maja byc wyswietlane... dziwne to... ogolnie strasznie mi sie wiesza... zaraz pewnie zrootuje i powywalam niepotrzebne procesy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat wątku jasny - nie interesuje mnie co Samsung zrobi za miesiąc, ba a nawet jaki być możne będzie TW, albo, ze cyan jest lepszy oraz co będzie w wersji oficjalnej.

Natomiast gdybym chciał się coś dowiedzieć albo miałbym problem z rom'em - muszę czytać kolejny raz o TW i wizjach przyszłości i jęki niezadowolonych z polityki Samsunga.

Przypominam, ze nadal istnieje dyskusja ogólna o ICS.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej sie oplaca wgrac 4.0.3 czy dalej jechac na 2.3.x ? Czy wszystko dziala normalnie ? wifi aparat etc ?

Edytowane przez moonmaker05

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bardziej sie oplaca wgrac 4.0.3 czy dalej jechac na 2.6.x ?

chyba na razie jednak na 2.6.x jednak... uzywam od wczoraj... przycina troche, wiesza sie kalendarz za kazdym razem uniemozliwiajac wybor ktore kalendarze z googla maja byc wyswietlane... co jakis czas wywala calkiem interfejs graficzny i jest "czysty" ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie XXKI3 i sie zastanawiam czy przejsc na 4.0.3 z jadrem Linux 3.0.1 czy na 2.3.6. Ktos jeszcze ma takie problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomitk

Niestety po dwóch dniach zabawy mam tylko jeden wniosek. Nie warto jeszcze zmieniać 2.3.x na ICS.

Swypnięte z eSGieeSaDwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux

zeby warro bylo zmienic rom na ICS to najpierw musi przynajmniej dzialac lepiej od jego poprzednika a puki co to on nie dziala ani szybciej ani lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi