Skocz do zawartości
Bobuniek

Ile gwarancji na Milestone 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy serwis nie będzie robił problemów z naprawą podwójnych wciśnięć, gdy występują odkąd kupiłem telefon w grudniu 2010? Bo przed sprzedażą MM2 oddałbym ją na gwarancję, aby ją odnowili.

(wybaczcie offtop, ale wątek i tak jest o gwarancji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To od kiedy występują raczej nie będzie ich interesowało. Oddajesz na gwarancję, mówisz że są problemy z klawiaturą (jak będą chcieli opiszesz o co im chodzi) i tyle. Mnie o nic nie pytali, przyjęli, zrobili i oddali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No poza tym skad beda wiedzieli kiedy. Mozesz powiedziec ze od 2 dni. Ale dziwne to jest, mieliscie wypukla, psula sie, wymieniali na plaska, jest ok, a ja mam od nowosci plaska i sie juz popsula. Ciekawe czy motorola jest swiadoma co za bubel wypuscila. Mam nadzieje ze jak kiedys wyciulam na droid 4 to bedzie duzo duzo lepszy. Bo jak narazie sie zawodze na nich. Poza tym dlaczego nie wypuscili do polski? Mysla ze my kambodza i nas nie stac?

Sent from my KamyczekMilowy 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje podejrzenie jest takie że klawiatura się uwypukla z czasem tak jak w milestone 1...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja swoją M2 też sprowadziłem od człowieka który brał je z niemiec. Miały być przeznaczone na rynek UK. Ale do telefonu dostałem fakturę ze sklepu visitm (niemieckiego). Na tej podstawie w serwisie moto dowiedziałem się że mam 2 lata gwarancji.

W związku z problemami z wyświetlaczem też zaczynam zastanawiać się nad serwisem... Może mamy telefony od tego samego gościa? :E Też mam fakturę z visitm, a gość który mi go odsprzedał miał 2 na stanie :P

Dzięki za info, przynajmniej wiem że do końca tego roku mam jeszcze gwarancję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, o to zapytałem w innym temacie. Tak, masz 2 latka gwarancji w takim razie. Miejmy nadzieję że szybko to załatwią i dalej będziesz się cieszyć tym sprzętem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakimi problemami? Bo moze masz te same, ze ekran wariuje, zupelnie jak w kamyku 1. Co prawda zdarzylo sie raz, ale to juz jakis znak, aha i klawiatura zaczela mi sie uwypuklac, super, jak ja im teraz zaufam i kupie milestone 4.

Wysłane z mojego MotoA953 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jak piszesz - ekran zaczął świrować. Najpierw zdarzało mu się sporadycznie nie reagować na dotyk, a w ostatnich dniach przed ostateczną awarią przestał reagować prawie w ogóle, a do tego zaczął świrować - wciskał się samoczynnie w wielu miejscach i w dość szybkim tempie :P Ale to już nie mój problem - telefon poleciał do serwisu.

Ja klawiaturę mam od nowości lekko wypukłą... Chyba że dodatkowo zaczęła Ci się wybrzuszać(?) Miałem też drobne problemy z podwójnymi wciśnięciami klawiszy i nie reagującym "T", jednak z tych objawów telefon sam się uzdrowił :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak trzeba było napisać (o ile tego nie zrobiłeś ;) ) że masz problemy z klawiaturą. Na pewno nie zaszkodzi jak to zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie wpadłem na to dopiero po fakcie... Po niedzieli się z nimi skontaktuję, może akurat coś się jeszcze da załatwić w tej kwestii :E Powinien do nich wczoraj dotrzeć - może jeszcze nie zaczęli przy nim dłubać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi