Skocz do zawartości
xbazzz

MIUI 1.12.30 / Batista / działający GPS

Rekomendowane odpowiedzi

xbazzz

witam, od kilku dni używam MIUI w wersji 1.12.30, zauważyłem że nie działa mi GPS.

Cokolwiek bym nie zrobił, w ustawieniach jest napisane, że nie można ustalić lokalizacji, że konfiguracja GPS jest nieprawidłowa, coś w tym stylu. Przeszukałem sporo stron, próbowałem sposobu z flashowaniem w CWM paczek z konfiguracją dla Polski, Europy, edytowałem ręcznie plik z konfiguracją, próbowałem sposobów z programami typu GPS Status, GPS tester+, GPS Aids itp itd... żadne z tych rozwiązań nic nie dało.

podoba mi się ten ROM i chciałbym przy nim pozostać, ale często korzystam z GPS więc chciałbym jakoś załatwić ten problem, czy komuś w ogóle działa GPS na MIUI ? Czy w którejś z poprzednich w miare stabilnych wersji działał GPS ?

przy okazji drugie pytanie, czy ROM Batista można podobnie łatwo modyfikować [motywy jak w MIUI] ? korzystam z Launchera Pro więc jakby w Batiście można było zastosować podobne motywy, a przy okazji działałby GPS jak należy, przesiadłbym się po prostu na Batiste..

czekam na odpowiedzi, pozdro

jeśli ten temat też założyłem w złym miejscu proszę moderatora o przeniesienie go, a nie zamknięcie i wyrzucenie. wydawało mi się, że problem z niedziałającym GPS to "problemy techniczne". pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://forum.android.com.pl/f168/w-dziale-romy-and-modyfikacje-nie-zaka-adamy-temata-w-z-pytaniami-100284/

Nie wiem czy czytasz to co odpisuje Ci moderator w temacie. Problemy z customami - poruszamy w wątkach im poświęconym. Dlaczego większość użytkowników może zadać pytanie w temacie konkretnego romu czy są jakieś problemy z GPS a Ty nie! Są wątki oddzielne poświęcone rom'om i należy w nich pisać. Poza tym zapoznaj się z regulaminem na temat zakładania nowych tematów zanim napiszesz kolejny.

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x